Wpis z mikrobloga

Dzień dobry kochani katolicy.
Ja tylko chciałem przypomnieć, że katolicy w Polsce to taka grupa społeczna, której kapłani gwałcą małe dzieci, następnie ich przelożeni to tuszują, a prawie cała reszta tej społeczności nie protestuje, jak by ich to nie nie obchodziło. Obraża ich za to babka na tęczy i filmy na podstawie prawdziwych wydarzeń, wtedy potrafi ich wyjść protestować więcej niż przeciwko pedofilii w ich szeregach. Ba, więcej ich wychodzi ppstrzelać rano fajerwerkami rano w wiwlkanoc. Pozdrawiam cieplutko i miłego dnia.
#bekazkatoli
#bekazprawakow
#ideologiakatolicka
  • 153
  • Odpowiedz
I ten twój niby ateizm o którym musisz non stop wspominać


@Tessadija: nom oraz ten kwik, ze ateisci atakujo!!111one bo ktoś się ośmielił skrytykować KK za działania jakie prowadza od wieków xD
nie, to wcale nie katolik xD
  • Odpowiedz
@Simfecstio nie no super argumenty broniące kościoła "Jakbyś miał pozycję i mógł bezkarnie realizować swoje zboczenia to pewno też byś to robił. " xDD no tak, każdy przy władzy steruje policja i gwałci małe dzieci xD yyyy ale rabini w USA i pedofile ze światowej finansjery też gwałca dzieci więc kościół też może, co się czepiasz gimboateisto :)
  • Odpowiedz
I to coś złego? Kim jesteś by oceniać kto co drugi potrzebuje do życia? Może potrzebuje tej "ułudy"


@Zamanosuke: miałem to nieszczęście urodzić się w bardzo katolickiej rodzinie, gdzie dodatkowo ojciec lubił wypić i robić awantury po wódeczce żeby pobożnie w niedzielę udawać świętego, nie ma większych hipokrytów niż #!$%@? katole, nikt mi nie odda całkowicie zniszczonego dzieciństwa i młodości, wyprowadziłem się z domu rodzinnego po maturze, prawie 10 lat
  • Odpowiedz
@SzybkieSondy: nawet gdyby groził za to stos:

Żadnego boga nie ma, to mitologia dawnych pasterzy. Każdy, kto przy dzisiejszym dostępie do wiedzy, gdy wystarczy godzina na wikipedii, żeby się tego dowiedziec twierdzi inaczej ma po prostu gwóźdź w mózgu.

Żadnego boga nie ma, to bzdura.
Żadnego boga nie ma,
  • Odpowiedz
@Zaqwsxe: To że Twoi rodzice byli hipokrytami nie oznacza, że wszyscy katolicy tacy są. Mamy w Polsce tendencje do świętojebliwości i patologii ale tu trochę uogólniasz.

Ja też się wychowałem w katolickiej rodzinie...nakazy zawsze były i zakazy też. Ale to miało mnie przybliżyć do Boga Najwyższego. I w pewnym sensie nadal przybliża. Człowiek im starszy tym bardziej rozumie, że to wszystko dzięki Bogu wszystko ma. Nic sam w sobie nie
  • Odpowiedz
Bie wrzucajmy wszystkich ksiezy do jednego worka .Zawsze sie znajda jakies zjeby a ze system ich chroni to faktycznie jest zle
  • Odpowiedz