Wpis z mikrobloga

Dzień dobry kochani katolicy.
Ja tylko chciałem przypomnieć, że katolicy w Polsce to taka grupa społeczna, której kapłani gwałcą małe dzieci, następnie ich przelożeni to tuszują, a prawie cała reszta tej społeczności nie protestuje, jak by ich to nie nie obchodziło. Obraża ich za to babka na tęczy i filmy na podstawie prawdziwych wydarzeń, wtedy potrafi ich wyjść protestować więcej niż przeciwko pedofilii w ich szeregach. Ba, więcej ich wychodzi ppstrzelać rano fajerwerkami rano w wiwlkanoc. Pozdrawiam cieplutko i miłego dnia.
#bekazkatoli
#bekazprawakow
#ideologiakatolicka
  • 153
Daily reminder

Że Kościół Katolicki to zdrajcy Polski
To instytucja która przez lata niszczyła Polską kulturę, walczyła z przejawami narodowościowymi i niepodległościowymi, a po 89’ uczy kłamliwych tez jakoby był zbawcą Narodu Polskiego, bez którego by Polski nie było, bo uchronił Polaków przed Rusyfikacją i Germanizacją podczas zaborów, do których sam doprowadził i podczas których wspierał czynnie zaborców przez działalność kleru oraz papieskimi encyklikami i brewami.

W 2022 w sytuacji napaści Rosji
@SkonczPitolic to tak samo jak ateiści. Gwałcą małe dzieci a ich rodziny jak się o tym dowiedzą to zamiast iść na policję udają że sprawy nie ma. Obraza ateistów procesja katolików a jednocześnie wypisują głupoty w necie i obrażają katolików. To ma nawet nazwę. Gimboateizm. Swoją drogą to serio śmieszne. Jestem ateistą (agnostykiem) a nikt mnie tak nie #!$%@? w rozmowie o religii jak ateiści. Nachalni, piszący głupoty ateiści. Jakbyś sprawdził statystyki
daleko mi do kościoła ale nazywanie każdego księdza pedofilem to tak jakby każdego geja oskarżać o to że jest degenaratem bo ktoś tam chodzi pół nagi z dildosami w ręce na paradzie równości


@Docent_Jan_Mula: ah tak, Międzynarodowy Trybunał Gejów przenosi swoich członków oskarżonych o pedofilię pomiędzy posterunkami, żeby dalej mogli pełnić posługę w Homo Komando ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To jest właśnie problem, że pedofile w Kościele
@Simfecstio: co to za bełkot, że niby katolicy mają w tym kraju postawe defensywną XD? całkowity zakaz aborcji, krzyże i koscioły co #!$%@? 5 metrów, katolicy zbierający podpisy pod ustawami kaji godek o zakazie marszów równości praktycznie obowiązkowa religia + rekolekcje agitacja polityczna, bezkarność księży( polecam poczytać jak zachowuje się Gądecki wobec policji w obronie jakiegoś ziomka pedofila gdyby nie jego pozycja już dawno miałby wjazd smutnych panów na chatę) nie
@Fishuur: ale ja nie mówię ze problemu nie ma a chodzi mi o generalizowanie xD mówisz że są bezkarni a takie przypadki tylko widac bo w większości są pokazywane (bardzo dobrze swoją drogą). No i ta bezkarność niektórych ludzi grzeje a jak ktoś jest już skazany to jest to normalne i emocji nie wzbudza.