Wpis z mikrobloga

Pani Danuto no wie Pani co..

(Post z fb)

Drodzy Państwo...

Z przykrością chce zawiadomić, że w widocznym osiedlowym sklepiku, który znajduje się przy ulicy Korytowskiej zaraz obok dość popularnego sklepu " U PIEROGA " właścicielka sklepu cieszyła się z tzw kleski żywiołowej (która nie została ogłoszona ale jest i każdy dobrze o tym wie) i dorabiala się na cudzym nieszczęściu... mianowicie 2 ZWYKLE ZGRZEWKI WODY MINERALNEJ SPRZEDAWALA "W PROMOCYJNEJ CENIE 45,-"


W całym Kłodzku brakowało dziś m.in.wody, dlatego ta Pani, nie majaca zbyt wielkiego ruchu w interesie, cieszy się sprzedażą nieświeżych produktów, dopisywaniem kwot fikcyjnych do zapisanego długu klienta... to dziś postanowiła się uczciwie dorobić.


📌Szanowna Pani Danuto ‼️


większość osób kojarzy Panią jeszcze z baru z dawnych lat (pewne osoby powinny przypomnieć sobie te czasy) za dzisiejsze sku***nstwo życzę z całego serca, by żyła Pani za najniższa krajowa, była w potrzebie jak dziś nie jedna rodzina, dziecko, starsza osoba która potrzebowała butelkę wody i żeby z Pani tak zbierali i sprzedawali produkty po terminie. Będę ostatnia osoba, która będzie Pani współczuć lecz pierwsza, ktora będzie bić brawa jak pójdzie Pani coś nie tak jak powinno a nawet sam postaram dołożyć się do tego wszelkich starań poprzez odpowiednie instytucje.


📍Nie pozdrawiam i nie polecam sklepu przy ulicy Korytowskiej 20 B !

#powodz
LukaszTV - Pani Danuto no wie Pani co..

(Post z fb)
Drodzy Państwo...
Z przykrością ...

źródło: temp_file1090867083700572419

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 316
@LukaszTV: Faktycznie grubo manipulatorze. Prawie cztery zeta za flaszkę. W każdym osiedlowym tyle kosztuje. W żabce masz po 3,50 za flaszkę. Podziękuj tym k----m od kosmicznego zusu, inflacji, dorzucających co chwilę kolejne podatki.
  • Odpowiedz
  • 491
@LukaszTV: 12 wód za 45 złotych czyli niecałe 4 złote za wodę. Nie jest to aż takie zdzierstwo bo myślę że w żabce wyszłoby podobnie
  • Odpowiedz
@LukaszTV: hmm, szczerze mówiąc biorąc pod uwagę jakie ceny mają osiedlowe sklepiki czy inne Żabki to nie jest jakieś wielkie zdzierstwo (o ile to 1,5 litra). 4 zeta niecałe za butelkę. Ja bym tyle nie zapłacił, ale tez nie wiem po ile dokłądnie chodzą, jak ktoś porównuje do Oazy z Biedronki to pewnie wyjdzie z 3x drożej ale nie 10x
  • Odpowiedz
@LukaszTV: Wielka tragedia, żywiec zdrój na orlenie kosztuje okolo 6zł z tego co pamiętam.

Na początku myślałem, że za 45 dwie butelki sprzedaje i się oburzyłem, a tak to normalnie
  • Odpowiedz