Wpis z mikrobloga

skromny kamieniarz Adam potrafi zabrać Pati na wycieczkę a aga przy oskarku kiśnie w domu tudzież jeździ w kółko kij wie gdzie i jest tłem dla siostry . Mam wrażenie że Kamil to taki dusigrosz i najlepiej żeby aga siedziała w domu i mu gotowała a on nawet jej nie zawiezie do sklepu bo musiałby coś kupić lub dać od siebie xD Mam ewidentny problem do niego plus radar na takich typko z czasów naiwnie zakochanej ( ͡° ͜ʖ ͡°) przepraszam za brak interpunkcji
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 7
@Przecietnyczerep: była jedna krindżowa scena targowania się za ten złomowaty samochód. Facet przez telefon nie wiedział, co powiedzieć i wypalił: stówa? A Kamil (albo Aga, nie pamietam); no to 80 zł! XD Jezu, ja bym zaproponowała temu dobremu człowiekowi więcej niż chciał, zwłaszcza robiąc sobie PR w programie, a ci o 20 zł stargowali. A na koniec facet i tak dał im za darmo, biedakom.
@Przecietnyczerep: To jest taki typ, któremu za całą rozrywkę wystarcza piwo i mecz w TV.
Jakby trafił na taką, która by mu się spodobała, to pewnie by przez jakiś czas udawał, że go interesują podróże, zapraszał do resto, na spacery o zachodzie słońca i co tam jeszcze.
Przez jakiś czas, czyli do momentu, w którym by poczuł, że ma dziewczynę w garści.
No ale Aga go nie jara, za to on
Gość zachowuje się jakby chciał się wszystkim pochwalić jaki jest dorosły i ma żonę, tam w ogóle nie ma miejsca dla Agnieszki, jest on i jego plany. Kamil jest chyba najbardziej zachowany w samym sobie. Pozuje na wielkiego managera, a patrząc po mieszkaniu i cebulackim zachowaniu, to nie reprezentuje sobą nic ponad przeciętność. Zabrałby ją na wycieczkę, do teatru, na jakieś wydarzenie kulturalne, a ten wozi rosół albo zapewnia wieczór z meczem