Wpis z mikrobloga

Najbardziej w dzisiejszym społeczeństwie bawi mnie to, że bycie "dojrzałym, a nie dziecinnym mężczyzną" oznacza dostosowanie się do wymagań kobiet. Coś nie pasuje ci w społeczeństwie, w związkach, w kobietach? To niedopuszczalne! Pamiętaj mężczyzno, to czego ty chcesz nie ma znaczenia, liczy się to czego chce kobieta!

"Idź na terapię, tam pomogą ci się dostosować do kobiecych wymagań." xD Tak można streścić rady normików jacy wykastrowali się z marzeń i oczekiwań w imię służenia kobiecej strategi reprodukcyjnej.

Cały świat kręci się wokoło kobiet i dzieci, a my mężczyźni albo mamy się dostosować albo jest coś z nami niby nie tak.

Wszystko jest z nami w porządku Panowie, to po prostu świat nie doczekał się jeszcze wyemancypowania mężczyzn jacy nadal nie myślą o sobie.Panowie, to my mężczyźni musimy się wyzwolić z narzuconych opresyjnych ról społecznych i krępujących naszą męskość wymagań kobiet. Musimy zacząć sięgać w kierunku tego co nam pasuje, co jest naszym wyborem i co odpowiada naszej męskiej naturze. Musimy brać przykład z kobiet i zacząć być bardziej egoistyczni. Chcesz wypełniać kobiece wymagania by czuć się potrzebnym, czy realizować swoje pragnienia jakich kobieta ci odmawia?

Społeczeństwo oczywiście nie da nam tego co chcemy, ale technika już tak. Technika to nasze męskie dziecko.
()

(napiszę w ten weekend poważną spierdoanalizę o możliwych scenariuszach buntu mężczyzn)

#niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #przegryw #blackpill #redpill #mgtow #zwiazki #randki
Pobierz N.....n - Najbardziej w dzisiejszym społeczeństwie bawi mnie to, że bycie "dojrzałym,...
źródło: comment_1650053126MuEB81UTiOSqdRaszWlBpS.jpg
  • 16
@Nostrian: chyba 77023 napisał post (nie wiem, czy to on, dlatego nie wołam), gdzie opisał, że jak była potrzeba lub człowiek nie miał określonej zdolności to tworzył wynalazki umożliwiające wykonywanie danej czynności.

Przykładowo: Człowiek nie ma szponów ani kłów, dlatego stworzył włócznie i inną broń, która okazywała się często skuteczniejsza w walce z drapieżnikami.
Nie mogliśmy widzieć w ciemności? Dlatego okiełznaliśmy ogień, a potem stworzyliśmy noktowizor.
Nie mogliśmy przebyć długich dystansów
@H4X0r3Q: Bo tak to w naszej historii wyglądało i sądzę, że tak będzie wyglądać nadal.

Jeśli ilość Inceli w społeczeństwie była nawet duża (był w historii taki okres), to brak rozwiniętej techniki uniemożliwiał im zmiany i reakcje. W epoce cywilizacji technicznej ilość Inceli była na tyle mała, że nie było ciśnienia na zmiany. Połączenie rozwiniętej techniki i skokowo wzrastającej populacji Inceli moim zdaniem doprowadzi do technologicznej rewolucji bo wielu mężczyzn nie
@Nostrian ale różowych też to dotyczy.
Jesteś różowym i chodzisz w dresach? Ło panie ale masz depresję, masz jakieś problemy z psychika?
A moze chodzisz po prostu nie modnie ubrana? Łoooo jak tak możesz odstawać. Depresja jak uj.
A może kupujesz lego i części do akwarium ze złota rybką? O Ooooo: A KIEDY BOMBELEK?
Masz 30 lvl i dobrze ci będąc singlem? Ale jak to kiedy ślub i kaszojad? Kiedy kaszojad? 0100101
@Nostrian: ostatnio jakiś artykuł na Facebooku widziałem odnośnie alimentów dla żony, w komentarzach festiwal juleczek w okolicach ściany ze jak mąż pracuje a kobieta nie to po rozwodzie należą jej sie alimenty bo pracowaly w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szynszyla2018:

Jesteś różowym i chodzisz w dresach? Ło panie ale masz depresję, masz jakieś problemy z psychika?

A moze chodzisz po prostu nie modnie ubrana? Łoooo jak tak możesz odstawać. Depresja jak uj.


Odpowiedzi na totalnie randomowe rzeczy, których NIKT NIGDY nie wypowiedział.
Serio - ani razu nie słyszałem ani nie widziałem że ktoś sugeruje różowej depresję bo chodzi w dresach lub niemodnych ciuchach.

A może kupujesz lego i części do
@szynszyla2018: No i właśnie o to chodzi, że wszyscy - i kobiety, i faceci - jesteśmy #!$%@? przez ewolucję, biologię , gadzie mózgi itp. Nie ma sensu wyliczać, kto ma gorzej, choć wiem, że na tych tagach często przesadzamy.
@Nostrian: Teraz mi się przypomniała ciekawa kontra na teksty o niebyciu prawdziwym, tudzież dojrzałym mężczyzną, jak w tym fragmencie twojego wpisu

bycie "dojrzałym, a nie dziecinnym mężczyzną"


Wystarczy wtedy powiedzieć coś w stylu "no nie jestem prawdziwym/dojrzałym mężczyzną, i trudno" potem wzruszyć ramionami i odejść
Serio - jedyny mocniejszy as w rękawie ludzi mówiących w ten sposób straci wtedy wartość ( )