Wpis z mikrobloga

@przegro_pisarz: nie zabiorą ci prawka jak będziesz jeździł bocznymi, na bocznych nigdy nie stoją( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie no jebnij sie w łeb koleś, ogarnij swoje pijaństwo, zapisz się do aa póki nie jest za późno, na razie masz więcej szczęścia niż rozumu
@Wredna_pomarancza: ale przynajmniej wie że robi źle, więc nie jest jeszcze na straconej pozycji
@Baciar93: gdzie usunąłem?

@mocarny_knur: koleżance było zimno i nogi ją bolały to odwiozłem ją po browarze. Teraz nie mam koleżanek to nie mam kogo wozić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@yazir: słabo się skończyło (,) ważne, że Ty i dziewczyna cali. Dobra nie będę w siadał po pijaku, nie chcę mieć nikogo na sumieniu.
@przegro_pisarz: niestety znam trochę takich historii gdzie nie skończyło się to dobrze, koleżanka wsiadła do jakiegoś jej znajomego który coś tam wypił, ale on bezpiecznie jezdzi. Wypadek, kierowcy nic, ona wyleciała z tylnego siedzenia przez przednią szybę 3msc w śpiączce, całą połamana, jakoś 8msc w szpitalu ale wyszła z tego co prawda ma lęk przed jazdą z kimś samochodem.

Sam straciłem paru znajomych jak zabrałem im kluczyki po imprezie i oddałem
@przegro_pisarz ojciec kolegi przejechał babkę starsza w mieście, weszła mu pod koła praktycznie zza samochodu, nieszczęśliwie się przewróciła a że swoje lata miała to tego puknięcia nie przeżyła. Prędkości nie przekroczył ale jechał po alko, teraz ma 8 lat sanatorium. Przemyśl, strata prawka może być twoim najmniejszym problemem.