Wpis z mikrobloga

co to piszesz ma się nijak do tego co wrzucil op.

Podałeś przykład chodnik przy galerii który pewnie okupowany jest 24h/7.

Op podaje przykład dostawy mieszkań przy przeprowadzce (reklama na busie) gdzie nawet 1 przeprowadzka na rok to sporo i każde pieniądze postawie ze takich szkód jak pokazałeś ten samochód nie narobi


@Ko_Otu: albo gdzieś można parkować, albo nie można. Skoro to jeden bus na rok, to dać więcej cieciowi i
obyś nigdy nie potrzebował usług transportowych.

Po co mam zmieniać coś co lubię robić? Ktoś tę pracę musi wykonywać a że są takie zakalce jak ty... No cóż, tylko współczuć.


@Bin_Laden: Wykonywałem. Dostałem mandat. Popracowałem jeszcze trochę nie łamiąc prawa i zmieniłem tę robotę na coś ambitniejszego, bo czułem, że mi mózg imploduje przez zadawanie się z innymi orłami intelektu z kurierki.

Jak lubisz to robić to rób to zgodnie z
wywaliło specjalistów, którzy dokładnie wiedzą co kierowca miał na pace - Kanapy, pralki meble, łóżka. Normalnie telepatia, albo laserowy wzrok Supermana ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kaef_v2: to są Ci wszyscy specjaliści od wirusologii, od gospodarki, od geopolityki i strategii wojennych. Oni wszyscy #!$%@?ą na dostawczakach. Prymitywy z poczuciem wyższości
rozładuje i pojedzie, co miał zrobić ?


@Gawol_1:

Jestem ciekaw co ty byś zrobił na jego miejscu ?


@Kokos89: Stwierdziłeś, że jesteś ciekawy, więc to nie jest pytanie i na końcu powinna stać kropka.

Nie stawia się spacji PRZED: kropką, wielokropkiem, dwukropkiem, wykrzyknikiem, przecinkiem, znakiem zapytania, nawiasem zamykającym, cudzysłowem zamykającym.
StaryWedrowiec - > rozładuje i pojedzie, co miał zrobić ?

@Gawol_1: 

 Jestem cie...

źródło: comment_1649672601ujRDIow86YMz558IIVHKwI.jpg

Pobierz
@malinq ooo właśnie do binga z kosztem naprawy architektury brakowało mi tylko porównanie do ruska XD.
W cywilizowanym kraju by jeszcze pomogli nosić komuś te meble, a p0laczki jeszcze sobie do gardeł skaczą jakby od tego czyjeś życie zależało.
Zobacz kto tutaj jest toksyczny dla reszty społeczeństwa.
Trochę empatii ludzie...
@kaef_v2: ten narod jest nie do uratowania. W praktyce przeciez takie przeprowadzki nie staja na minute tylko o wiele wiele dluzej. Tu blokuja chodnik dla wielu pieszych, rowerzysci nie przejada bo musza zjechac na torowisko co w przypadku niektorych grozi upadkiem bo kolo wejdzie w szczeline. "No bo jak on to ma zrobic". A, ze cala reszta to nie sa kierowcy tylko "niechronieni uczestnicy ruchu" to juz #!$%@?, oni jak zawsze
@kaef_v2 jak tam była dostawa do sklepu to cofam wszystko co napisałem. Ja bronie jedynie dostawy mebli przy przeprowadzce, bo wiem co to za robota niewdzięczna
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@malinq: nie porównuj kierowcy który wozi paczki po 5-15kg do kierowcy który musi załadować pralkę ważącą 60kg. A kurierów sam widuję jak po chodnikach jeżdżą.

Moja mamuśka jest bardzo mała gabarytowo bo raptem coś 50kg waży więc nie wiem o co ci chodzi, druga sprawa to jesteś albo jeszcze szczylem albo niezrównoważonym psychicznie skoro my tu rozmawiamy o transporcie a ty obrażasz rodziców.

Swoją drogą przypominała mi się sytuacja z Madrytu