Wpis z mikrobloga

A co chłop miał zrobić, bo nie do końca rozumiem XDD parkować te 70 metrów dalej. Okej, #!$%@? z paczka, kanapa, pralka, czymkolwiek, co waży +70 kg, każdy metr to walka o przetrwanie, ale #!$%@?, ni ma jak przejechać rowerkiem JA #!$%@? NIE MA JAK, #!$%@? CO JA TERAZ ZROBIĘ. MOŻE CYKNE FOTKĘ NA WYKOP PEEL, MOŻE TAM MI POMOGĄ BO #!$%@? NI MO JAK PRZEJECHAĆ
  • Odpowiedz
@TrocheSmieszne: jak straż miejska lub policja zaczęła by egzekwować prawo, to koszta tego samochodu będą większe.

Ale w sumie mam propozycję. Załóżmy, że moja działalność produkuję dużo śmieci. Zacznę je wyrzucać do twojej sypialni. Dzięki temu moi klienci będą mieli taniej.
  • Odpowiedz
@Massad: wymyślasz jakieś z tyłka riposty. Wiadomo, że chłopina źle stanął, ale nie posądzajmy go z góry o złośliwość. W miastach mamy taką infrastrukturę, a nie inną, i czasem zmusza to nas do takich zachowań, jak na zdjęciu.
  • Odpowiedz
  • 0
@kaef_v2 Bydgoszcz(?) chyba ma nagminny problem z parkowaniem nieprzepisowo patrząc po twoich wpisach na mikro. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@basic_error: nic nie zmusza. To jest tylko wybór kierowcy/przedsiębiorcy. Teraz w epoce street-view możesz sprawdzić adres przed wybraniem który samochód jedzie/akceptacją zlecenia. Więc jest to zwykłe łamanie przepisów celem zarobienia pieniędzy.

Życie to mogło by zmusić wnuka który przyjechał do babci która zadzwoniła, że źle się czuje.
  • Odpowiedz
@Massad ale to co, firma ma odmówić wykonania usługi bo miasto nie zrobiło w centrum parkingów dla tirów? To jak sobie wyobrażasz przeprowadzkę do mieszkania w centrum miasta? Przez tydzień będziesz nosić po jednej paczce z losowego miejsca parkingowego które akurat jest wolne? Co z wielkogabarytowymi sprzętami i meblami?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Massad: porównujesz zatrzymanie się busa na 10 minut, do utylizacji odpadów w czyimś prywatnym mieszkaniu. Skoro to taki ogromny problem, dlaczego policja i straż miejska nic z tym jeszcze nie robi?
  • Odpowiedz
Nadgorliwość gorsza od faszyzmu.

Są słuszne ruchy w walce o cywilizacje i przestrzeganie zasad i przyjdzie OP wycierając sobie nimi mordę. Po to mamy #!$%@? te zasady żeby dobrze koegzystować i starać się siebie zrozumieć nawzajem, ale OP nie chce koegzystować i się rozumieć mu się najbardziej w tym ruchu podoba #!$%@? do ludzi.
  • Odpowiedz
@kaef_v2: przeraża mnie to że Polacy coraz bardziej zachowują się jak starzy niemcy, co im wszystko nie odpowiada. Staniesz 30sek na ich miejscu parkingowym przed domem, by wysadzić kogoś bo wszędzie #!$%@? i nie chcesz blokować ruchu? To #!$%@?ńce od razu dzwonią na policje....

A pfuuu. Wyrozumiałości. Nikt nie chciał nosić mebli kilkaset metrów bo komuś wielce pupa pęka że na chwilę chodnik jest zablokowany
  • Odpowiedz
@kaef_v2: jestem dostawcą, muszę zaparkować 2 km dalej na parkingu żeby mi jakiś wykopek nie zrobił zdjęcia z przyczajki i nie zesrał się w internecie

btw: zawsze przy takich postach mnie zastanawia: jeśli uważałeś, że parkowanie przeszkadza w swobodnym przejściu, nie lepiej podejść i powiedzieć o tym kierowcy? co pomoże zesranie sie na portalu ze śmiesznymi obrazkami..
  • Odpowiedz
@cadcadcad: Nie tyle odmówić co wycenić odpowiednio. Odpowiednio, czyli opłaceniem kosztów użycia mniejszego pojazdu, lub uzyskania od miasta pozwolenia na zajęcia pasa drogowego (np przeprowadzka w godzinach nocnych gdy można zająć torowisko).
I tak robią normalni ludzie.

@basic_error: tak, a szczególne wnuczek może tam przejść z wózkiem na którym siedzi babcia aby ją zabrać do lekarza.

@TrocheSmieszne: robi, możesz raz na pewien czas znaleźć płacze, że dostali mandat droższy
  • Odpowiedz
@kaef_v2: jak nie bede miał kasy to pójde do biedronki i #!$%@? sobie bochenek chleba za darmo...

rozładuje i pojedzie, co miał zrobić ?

#!$%@? i odejde, co mam innego zrobić?

Jestem ciekaw co ty byś zrobił na jego miejscu ? Trochę wyrozumiałości dla drugiego człowieka

Ciekawe co ty byś zrobił na moim miejscu? umarł z głodu? trochę wyrozumiałości, tylko #!$%@? trochę chleba z biedry

btw jestem ciekaw czy ci wszyscy
  • Odpowiedz
  • 2
@kaef_v2 powodzenia nawet 35m, to jest bus pełen mebli człowieku. Postoi 2h i odjedzie, jakby miał te 70m.jeszcze nosić to to jest nagle kilka h noszenia wiecej
  • Odpowiedz
robisz gównoburzę. Jasne, że to niewygoda dla takich jak ty, ale koleś zostawił wystarczająco miejsca dla pieszych, tramwaju i samochodów...

Aaaa, zaaaraz, ty jesteś z tych co rowerkiem... No to rozumiem - co tu się #!$%@? dzieje! Aaaa! #!$%@?!!1


@npwjsn: Pamiętam też takie frajera jak op. rozładunek, a typ musiał ominąć kawałek rowerem. I do mnie z mordą że tu nie wolno stawać.. rozładunek mam człowieku nie widzisz? ale tu nie
  • Odpowiedz
Postoi 2h i odjedzie, jakby miał te 70m.jeszcze nosić to to jest nagle kilka h noszenia wiecej


@Ko_Otu: Wtedy @kaef_v2 mógłby marudzić, że łażą z tymi kanapami i szafami po całym chodniku i jeszcze robią przystanki na tych 70 metrach, jakby nie mogli bliżej zaparkować ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz