Wpis z mikrobloga

@kaef_v2: dlatego w tym kraju jest jak jest. Kiedys jak komuś cos przeszkadzalo to sie szlo do tej osoby i sie rozmawialo, szukalo rozwiazania i zrozumienia. Teraz jeb, zdjecie i na grupki pejsbukowe - a zeby sie odezwac to za duzo, tacy ludzie odwazni.
  • Odpowiedz
Rozumiem, że jak będę miał przeprowadzkę to mogę stanąć w twojej bramie a ty się spóźnisz do pracy, za to ja będę miał mniej noszenia?


@Massad: ale w tej sytuacji nie zastawia bramy i nie dojdzie do spóźnienia przez to zaparkowanie

więc porównanie do dupy ;-;
  • Odpowiedz
@malinq przejrzałem twoje wpisy i wyszedł taki typowy obraz polaczka-emigranta. Zawiść, wywyższanie się. Bez kitu, jesteś najgorszym typem człowieka który uważa że we wszystkim ma rację i #!$%@? a jak ktoś się z tobą nie zgadza to jest dla ciebie debilem. Fajny prosty obraz świata.
Aha i żebyś mi nie próbował zarzucić że bronie tego kierowcy. Po prostu śmieszą mnie takie pieniacze jak ty, którzy gotowi są wyzywać wszystkich od debili tylko
  • Odpowiedz
ha tfu na takich #!$%@?, ludzie mają nosić AGD i meble kilkaset metrów bo wielki Pan nie może ominąć ()


@MikiGRU: Ha tfu ludzie mają płacić za naprawę chodników bo dzbany nie moga kilka metrów nosić agd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@kaef_v2: ładne #!$%@? w komentarzach. Jak rower jedzie po jezdni to się mało nie zaplują ale jak auto blokuję pas rowerowy to.. a co miał zrobić... może nosić... #!$%@?
  • Odpowiedz
@Klopsztanga: po prostu ludzie zaczęli dbać o infrastrukturę, no i w zasadzie dobra 1 taka sytuacja spoko, a wyobraź sobie że np takich sytuacji w tygodniu masz 3 to już idzie się wkurzyć.

https://www.wykop.pl/wpis/64962851/jestekuriere-samochodoza-januszeparkowania-jeste-d/#comment-230127863

Nie ogarniam ludzi, przepisy są po to żeby je przestrzegać, ja nie jeżdżę chodnikiem np


@PiersiowkaPelnaZiol: całkowicie nie mówię by nie przestrzegać przepisów, lecz uważam że te przepisy trzeba rozumieć niż je egzekwować bez kontekstu.

Trzeba
  • Odpowiedz
@Yurakamisa 70m to nie kilka o ile op mówi prawde, przeprowadzki są bardzo rzadko, jakim cudem teraz niszczy chodnik a jakby stanął mniejszym autem o metr to już chodnika by nie niszczył

Najgorsze że tacy ludzie jak wy ciągną zwykle do zachodu a zarazem ta tzw polaczkowość aż bije po oczach, wielki Pan nie może obejść samochodu pomimo ,postawionego miejsca. Na zachodzie ludzie robią tak jak na zdjęciu powyżej i o dziwo
  • Odpowiedz