Wpis z mikrobloga

nie porównuj kierowcy który wozi paczki po 5-15kg do kierowcy który musi załadować pralkę ważącą 60kg. A kurierów sam widuję jak po chodnikach jeżdżą.


@Bin_Laden: oboje nie są zbyt lotnymi jednostkami skoro #!$%@?ą w ten sposób i łamią prawo. Reszta wymówek mnie nie interesuje, bo wymówkę żeby zaparkować jak #!$%@? to każdy zawsze znajdzie

a bo nie było gdzie
a bo ja tylko na chwile
a bo ja dostawę mam
a
  • Odpowiedz
ze ida chodnikiem i musisz ich mijac


@Yacoshe: nikt nigdy tak nie zrobił. Twoje projekcje są jeszcze gorsze od tych ulicznych szympansów w dostawczakach xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kaef_v2: Trochę zrozumienia Ziom. Każdemu będzie lepiej. Świat nie jest idealny, ludzie nie są idealni, geometria miast nie jest idealna.
Luźna guma.
  • Odpowiedz
@Lohengrin: niestety to trochę zrozumienia kończy się tym, że dzisiaj prawie każdy dostawca, kurier, przewoźnik parkuje jak mu się podoba i wywalone na wszystkich.

Kiedyś wzięliśmy firmę przeprowadzkową do przeniesienia biura, też nie mieli jak zgodnie z przepisami zaparkować, ale to było akurat miejsce, gdzie często jest policja więc zaparkowali kilkadziesiąt metrów dalej i nie mieli żadnego problemu z biurkami, ciężkim sprzętem, dokumentami i mieli na to wózki, jakieś dzyndzle do
  • Odpowiedz
@kaef_v2: pluję na takich kierowców. Jak przyjeżdżają z pralkami i lodówkami, to bez dodatkowej opłaty nie wniosą jej na górę mimo że mają wózek, ale nie przeszkadza to w zaparkowaniu jak pała, byle było wygodnie.
  • Odpowiedz
żeby dbać o dobro wspólne nie trzeba być pracownikiem służby mundurowej, to cecha lokalnego patriotyzmu której nie zrozumie egoistyczny śmieć z trzema zwojami :)

no to jak Ty to niby zrozumiesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

my umiemy, a Wy?


@sredniego_poziomu_powrutowiec: dalej się pogrążaj xD udowadniasz tylko, że miałem rację co do Ciebie xD
  • Odpowiedz
z tych zdjęć nie widać by dostawca stał na chodniku, tylko na miejscu postojowym


@Xuzoun: jak mówisz o zdjęciu z koleinami na chodniku które wrzuciłem to jest ono poglądowe, żeby zobaczyć co robią dmc3,5t+ na chodnikach.
  • Odpowiedz