Wpis z mikrobloga

się #!$%@?. widzisz że "przeprowadzki". miał 2 ulice dalej zaparkować? całego dnia tam pewnie nie będzie stał


@Jeffinho: ciekawe, jakby zablokował ulicę, czy do kierowców stojących w korku też by trafiała taka argumentacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
i są problematyczne - nie łatwo transportować meble na większe odległości.


@Klopsztanga: nie są, w Paryżu np jest sprzęt dostosowany do chodnika i wszystko odbywa się przez okno, nie trzeba stać na drodze.

Sytuacje można rozumieć, ale to jest to samo co "stanę 5 min bo idę do bankomatu tylko". Nie ma przyzwolenia na takie rzeczy, bo pod ten rozum sytuacji wszystko można podpiąć.

polecam kanał stopcham warszawa albo samochodoza,
PiersiowkaPelnaZiol - > i są problematyczne - nie łatwo transportować meble na większ...

źródło: comment_1649676463O5orDkkM3BduW1zOWpyQoA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Sytuacje można rozumieć, ale to jest to samo co "stanę 5 min bo idę do bankomatu tylko". Nie ma przyzwolenia na takie rzeczy, bo pod ten rozum sytuacji wszystko można podpiąć.


@PiersiowkaPelnaZiol: a ja jednak staram się być wyrozumiały, bo nie każda sytuacja jest taka sama... i nie każdą sytuację można sprowadzić do "stanę na 5min bo idę do bankomatu"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kaef_v2: pracowałem jako dostawca, nie raz poier$#m ze zniczami, papierosami, podpaskami i innym gównem po 300 metrów i więcej... Wieczne użeranie się z ludźmi bo nie chcą zapłacić, bo za mało, bo za dużo... #!$%@? z taką pracą i szacunek dla tych co to robią!
  • Odpowiedz
70m to nie kilka o ile op mówi prawde, przeprowadzki są bardzo rzadko, jakim cudem teraz niszczy chodnik a jakby stanął mniejszym autem o metr to już chodnika by nie niszczył


@MikiGRU: Mniejsze auto to słowo klucz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na zachodzie ludzie robią tak jak na zdjęciu powyżej i o dziwo ludzie tam potrafią zrozumieć drugiego człowieka a nie tylko się #!$%@? dla zasady
  • Odpowiedz
Jak pedalarz nie jedzie ścieżką to jest wykopowa tragedia

Jak puszkarz zablokuje ścieżkę to zrobił wszystko dobrze.


@Yurakamisa: wszedłem w profil jednego z tych zjebów, jeden z ostatnich komentarzy: "rowerzyści to stan umysłu" xD
  • Odpowiedz
@Yurakamisa na codzień nie zastawiają, ale w przypadku przeprowadzek nikt nie daje #!$%@? o to i stoją na drogach rowerowych

@malinq to akurat prawda, rowerzyści to stan umysłu, wiem że rowerzystom się to nie mieści w głowie ale są taką samą grupą jak samochodziarze ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
widziałem wiele razy w Holandii i Niemczech, widzę że nie dociera to do was ale na zachodzie ludzie rozumieją że czasem trzeba się przeprowadzic


@MikiGRU: Rozumieją też pieszych/rowerzystów i staraja się im nie blokować dróg
  • Odpowiedz
@malinq: Sto procent racji!

Nigdy w Polsce nie będzie dobrze dopóki jest jakieś idiotyczne przyzwolenia na takie "mniejsze" łamanie przepisów.

-A tu stanę na godzinkę żeby nie nosić daleko kanapy
-A tu przekroczy tylko 20 km/h nic się
  • Odpowiedz