Wpis z mikrobloga

@cotidiemorior: Poza tym filozofują. O tym, że świat jest zły. Że zdecydowana mniejszość, żyjąca w bogatych społeczeństwach, nie ma żadnej przyjemności z konsumpcji, którą zawdzięcza żyjącej w trudnych warunkach reszcie. Może nawet komunizm był lepszy

Całe swoje życie podporządkowała jednemu celowi – chciała zdobyć jego miłość i każdorazową aprobatę. A on jej ją dawał lub odbierał, kiedy był w złym humorze albo coś mu się w jej zachowaniach nie podobało. Starszy
@hekktik: Piękny fikoł, 2/10 za to "ja wcale tego nie napisałem, o co ci chodzi" xd
Coraz gorzej was szkolą tam. Ale spoko, że sobie stopkę do postów dodałeś! Jeszcze troche i nauczysz się wiązać sznurowadła!
@moxie: Oni chyba nawet wiedzą, ale zupełnie im to nie robi różnicy. Grunt że można się pooburzać na chochoła, a do tego autorka starsza i niezbyt urodziwa, więc wychodzi prosty przekaz dla prostych ludzi: "Patrzcie na tych lewaków, jacy odklejeni i brzydcy. Możesz poczuć się lepiej ze sobą".

A że widzą, że to nieprawda czasem? A nie szkodzi, przecież WSZYSCY tacy są i to WIADOMO. ( ͡° ͜ʖ ͡
Tytuł clickbaitowy, ale chyba elita internetu nie powinna się łapać na takie rzeczy.


@funkcja_bessla: A jak z elitą femiwojowniczek i soyboy'ów? Złapią się na clickbajta czy rzetelnie przeczytają cały artykuł od deski do deski?
A jak z elitą femiwojowniczek i soyboy'ów? Złapią się na clickbajta czy rzetelnie przeczytają cały artykuł od deski do deski?


@CheSlaw: póki co to prawaki się kompromitują, z chęcią zaplusuję tę słynną kompromitacje lewactwa, która przeczytała tylko tytuł, bo póki coś działa to tak:

Tytuł: coś tam coś tam mężczyźni umierają
treść: recencja książki

i to prawactwo dostaje kociokwiku, bo każdy wie, że marketing na nich nie działa, a czytanie jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
gdyby tylko dało się zajrzeć dalej i zobaczyć że to recenzja jakiegoś postapo opartego na tym pomyśle


@cotidiemorior: ale po co, nie lepiej i szybciej od razu wiedzieć najlepiej? Tu nawet nagłówka nie trzeba czytać, widzisz tło czerwony kolor i już wiesz że lawackie brednie
@cotidiemorior: ty, chyba przegapilem moment gdzie swiat bez mezczyzn mozna zestawiac z jakimis historycznymi rzeczami typu husaria czy zolnierze wykleci


@hekktik: ale mój komentarz nie o tym był. Po prostu zwróciłem uwagę że ludzie o różnych poglądach czytają różne rzeczy. I że KP to portal tworzony dla ludzi o konkretnych, lewackich poglądach, więc są tam recenzje książek, które chętnie czytają lewaki. I takich i historycznych, ostatnio np. popularny gatunek chłop
@cotidiemorior: no a do czego ja sie odnioslem? jak skontrastujesz jakies #!$%@? historyczne z narracjami o wyginieciu danej plci albo "komunizm byl lepszy" czy "byla winna ale to victim blaming" to masz typowego raka spolecznego dzisiejszych czasow. #!$%@? no, wybijmy wszystkich mezczyzn, meetooblamingopostitivelivesmatter.
@juzwos: Ale wiecie, że to recenzja książki, w której - niespodzianka - wszyscy mężczyźni umierają na jakąś chorobę?


No bo przecież nie komentujecie bez przeczytania tekstu, prawda?( ͡° ͜ʖ ͡°)

@moxie: Oczekujesz umiejetnosci czytania od prawakow? Jedyne co sa w stanie przeczytac to ulotke Nowego Ładu
@juzwos: gdyby mężczyźni wymarli cywilizacja upadłaby w ciągu pół roku.

Bez kobiet, a więc dzieci, po kilkudziesięciu latach.
Cywilizacji nie budują kobiety.

@lexico: Ale wiesz, że penis nie daje magicznych mocy budowania cywilizacji? Jak już, to większą szansę na odbudowanie miały by same kobiety, bo dzięki zapładnianiu inwitro mogły by przedłużyć czas na znalezienie rozwiązania o kilka pokoleń.