Wpis z mikrobloga

Kluczowy moment życia dla mężczyzny, to przedział od 20 do 35 lat. Możesz sobie w tym czasie wszystko #!$%@?ć lub zaprojektować całkiem przyjemną przyszłość.

Istnieją dwie ścieżki. Jedną podąża dzisiaj ~85% facetów, drugą ~15%.

a) Ożenienie się i spłodzenie potomstwa z byle kim + kredycik + strata majątku na horyzoncie przez rozwód (sądy mają w dupie mężczyzn).

b) Wolność i czas - dużo czasu. Prócz tego, jeżeli odpowiednio w siebie zainwestujesz oraz będziesz miał trochę szczęścia, to pojawi się też sporo pieniądzy na przyjemności - a nawet jeżeli się nie uda i będzie ich niewiele, to chociaż nie wydasz kasy na pampersy, nocnik, rozwód, alimenty oraz niezręczne kino z dziećmi, które cię nienawidzą - raz na dwa tygodnie w sobotę, bo tak zdecyduje sąd :)

Mężczyzna w 2022 roku, wybierając ścieżkę a), decyduje się na grę w rosyjską ruletkę. Z tym, że w komorze jest pięć naboi, a nie jeden.

Panowie - nie wiem jak wy, ale w moim odczuciu współczesne kobiety nie zasługują na to ryzyko. Zachęcam do wybierania opcji b).

#blackpill #redpill #mgtow #niebieskiepaski #rozowepaski #pieklomezczyzn #bekazrozowychpaskow #antynatalizm #zwiazki
Tywin_Lannister - Kluczowy moment życia dla mężczyzny, to przedział od 20 do 35 lat. ...

źródło: comment_1649602366QH10yMrKJBBcThK7lU5Nh5.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tywin_Lannister: Ja wjechałem na ścieżkę B) nie dokonca z własnej woli i siedzenie samemu w domu bo wszyscy na około mają rodziny i dzieci tez nie jest turbo fajne. A robienie wszystkiego samemu nie cieszy tak bardzo jak z kimś.
  • Odpowiedz
uważam, że można się otaczać przyjaciółmi i rodziną, a kwestię popędu „okiełznać” i podejmować mądre decyzje w tym temacie.


@Tywin_Lannister: trzeba myśleć co będzie za 5, 10 lat i dłużej - znajomi oraz rodzina w większości założą własne rodziny, część rodziny umrze. Wątpię, że będziesz w stanie się nimi "otaczać".
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister takie podejście najczęściej występuje u osób które raczej miały mało udana rodzine tzn rodziców i rodzeństwo. Ciekaw jestem jak to jest u Ciebie? Mógłbyś powiedziec? Bo ja mam bardzo dobry kontakt z rodzeństwem, rodzicam, nawet z kuzynami. Tak naprawdę rodzina jest dla mnie najważniejsza. Nie potrafilbym być szczęśliwym bez rodziny. Żaden sukces nie cieszy jak się jest samemu. Wolę go dzielić z żoną i dziećmi. Zresztą ich sukcesy cieszą nawet
  • Odpowiedz
Może się zdawać że mamy jakiś tam wybór i jesteśmy kowalami własnego losu ale to w większości iluzja.


@Niski_Manlet: Nie zgodzę się, genetycznie - mireczek, uroda -1/10, laski porządnej raczej nie znajdę, a wieloryba nie chce, ale to mój wybór, druga sprawa, że w szkole byłem przeciętny, ale poszedłem drogą zawodówki i teraz kasy mam sporo, zawodówkę też wybrałem. Podróżuję, nie oszczędzam za wiele, czas mam na przyjemności, z nikim
  • Odpowiedz
nie wiem jak wy, ale w moim odczuciu współczesne kobiety nie zasługują na to ryzyko. Zachęcam do wybierania opcji b).


@Tywin_Lannister: Lannisterowie jak zwykle mądrze. Napisałeś to akurat kiedy byłem smutny, bo moja ex wyszła za gościa, który mi ją odbił. Właśnie przestało mi być smutno. xd
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: W ogóle to co napisałeś wyżej, o tym, że gość mi wyświadczył przysługę to najmilsza rzecz jaką usłyszałem w tej sprawie. Dzięki Ci za to! W ogóle niby dziewczyny są bardziej empatyczne i współczują cierpienia, ale mam wrażenie, że w tych sprawach mogę bardziej polegać na kumplach niż na koleżankach.
  • Odpowiedz