Wpis z mikrobloga

Kluczowy moment życia dla mężczyzny, to przedział od 20 do 35 lat. Możesz sobie w tym czasie wszystko #!$%@?ć lub zaprojektować całkiem przyjemną przyszłość.

Istnieją dwie ścieżki. Jedną podąża dzisiaj ~85% facetów, drugą ~15%.

a) Ożenienie się i spłodzenie potomstwa z byle kim + kredycik + strata majątku na horyzoncie przez rozwód (sądy mają w dupie mężczyzn).

b) Wolność i czas - dużo czasu. Prócz tego, jeżeli odpowiednio w siebie zainwestujesz oraz będziesz miał trochę szczęścia, to pojawi się też sporo pieniądzy na przyjemności - a nawet jeżeli się nie uda i będzie ich niewiele, to chociaż nie wydasz kasy na pampersy, nocnik, rozwód, alimenty oraz niezręczne kino z dziećmi, które cię nienawidzą - raz na dwa tygodnie w sobotę, bo tak zdecyduje sąd :)

Mężczyzna w 2022 roku, wybierając ścieżkę a), decyduje się na grę w rosyjską ruletkę. Z tym, że w komorze jest pięć naboi, a nie jeden.

Panowie - nie wiem jak wy, ale w moim odczuciu współczesne kobiety nie zasługują na to ryzyko. Zachęcam do wybierania opcji b).

#blackpill #redpill #mgtow #niebieskiepaski #rozowepaski #pieklomezczyzn #bekazrozowychpaskow #antynatalizm #zwiazki
Pobierz
źródło: comment_1649602366QH10yMrKJBBcThK7lU5Nh5.jpg
  • 45
@Tywin_Lannister: To samo dotyczy też kobiet. Nie wszystkie chcą mieć rodzinę, dzieci i domy. Wybrałam świadomie wersję "b", bo w każdej konfiguracji z "a" byłabym okrutnie nieszczęśliwa. I nie, nie odwidzi mi się, ani wpadki nie będzie (40 lvl mam). Dla przykładu mój brat planuje teraz narodziny dwójki dzieci, a ja planuję dwumiesięczne wakacje na jachcie. Przecież to nie ma nawet porównania ( ͡° ͜ʖ ͡°)