Wpis z mikrobloga

Kluczowy moment życia dla mężczyzny, to przedział od 20 do 35 lat. Możesz sobie w tym czasie wszystko #!$%@?ć lub zaprojektować całkiem przyjemną przyszłość.

Istnieją dwie ścieżki. Jedną podąża dzisiaj ~85% facetów, drugą ~15%.

a) Ożenienie się i spłodzenie potomstwa z byle kim + kredycik + strata majątku na horyzoncie przez rozwód (sądy mają w dupie mężczyzn).

b) Wolność i czas - dużo czasu. Prócz tego, jeżeli odpowiednio w siebie zainwestujesz oraz będziesz miał trochę szczęścia, to pojawi się też sporo pieniądzy na przyjemności - a nawet jeżeli się nie uda i będzie ich niewiele, to chociaż nie wydasz kasy na pampersy, nocnik, rozwód, alimenty oraz niezręczne kino z dziećmi, które cię nienawidzą - raz na dwa tygodnie w sobotę, bo tak zdecyduje sąd :)

Mężczyzna w 2022 roku, wybierając ścieżkę a), decyduje się na grę w rosyjską ruletkę. Z tym, że w komorze jest pięć naboi, a nie jeden.

Panowie - nie wiem jak wy, ale w moim odczuciu współczesne kobiety nie zasługują na to ryzyko. Zachęcam do wybierania opcji b).

#blackpill #redpill #mgtow #niebieskiepaski #rozowepaski #pieklomezczyzn #bekazrozowychpaskow #antynatalizm #zwiazki
Tywin_Lannister - Kluczowy moment życia dla mężczyzny, to przedział od 20 do 35 lat. ...

źródło: comment_1649602366QH10yMrKJBBcThK7lU5Nh5.jpg

Pobierz
  • 45
@Tywin_Lannister: Ja niestety z kazdym kolejnym miesiacem mam wrazenie, ze wszedzie dookola otaczaja mnie nieszczesliwe zwiazki. Nie winie tylko kobiet choc w glownej mierze to ich wina, ale to nie jest przypadek. Kobiety maja silny instynkt macierzynski dlatego chca bombelka za wszelka cene, z byle kim. I to jest kur** smutne. Gosc mysli, ze znalazl milosc zycia, a ona zwyczajnie go wykorzystuje jak najgorszy mozliwy pasozyt. Potem sie wozi z bombelkiem
@Tywin_Lannister: Nie wiem czy mamy duży wpływ na to którą ścieżką pójdzie nasze życie, raczej zadecydują o tym nasze geny i środowisko w którym się urodziliśmy. Jasne są jakieś tam wyjątki które odbiegają od normy i nieoczekiwanie skierują się na inną drogę, ale większość pójdzie za nurtem swojego genetycznego i środowiskowego przeznaczenia.
Może się zdawać że mamy jakiś tam wybór i jesteśmy kowalami własnego losu ale to w większości iluzja.
co ma kontent do rzeczy przegrywku, który wini kobiety za swoje niepowodzenia?


@fapowiczowski: ale gdzie ja kogokolwiek obwiniam albo mowię o swoich niepowodzeniach?

Obrałem ścieżkę b). Mam dzięki temu dużo czasu, wolności i coraz więcej kasy, a na brak powodzenia u kobiet nie narzekam, bo trafiła mi się przyzwoita pula genetyczna. Po prostu często dostają ode mnie kosza ¯_(ツ)_/¯
@Tywin_Lannister
@putabarca polecam książkę "Mózg kobiety" aby szerzej je zrozumieć, chociaż jest to dosyć brutalna książka dla mężczyzny.

Kobiety mają silny instynkt macierzyński a faceci albo mają silny popęd albo poprostu nie chcą być sami. Człowiek to niewolnik hormonów, najważniejsze jest by to zrozumieć i wybrać taką drogę w życiu która wydaje się odpowiednia znając konsekwencje obu z nich bo zarówno opcja A i opcja B może powodować problemy psychiczne.

Opcja B
Nie chciałem, żeby mnie pożarły pantofle


@Tywin_Lannister: nie ma potrzeby w jakikolwiek sposób naznaczać takich osób. Tak prawie wszyscy zostaliśmy wychowani, głównie przez nasze matki. Jedni próbują z takim zestawem narzędzi iść przez życie, aż trafiają na konieczność poddania ich rewizji. Inni rozkminiają to na piechotę sami, bez negatywnych doświadczeń - ale takich jest najmniej, bo materiał do przepracowania w naszych głowach jest masakryczny.

Ludzie w matriksie nie wiedzą że żyją
Opcja B - samotność a raczej pusty dom. Przy opcji A to ryzyko przy opcji B pewnik.


@pokeminatour: po pierwsze pozbądź się przekonania że życie samemu, w znaczeniu braku partnera/partnerki to pustka, brak, defekt itd. Pierwszym krokiem jest zrozumienie że jeśli dobrze Ci samemu z sobą, to bardzo możliwe że ludziom będzie z Tobą po drodze bardziej, niż kiedy sam dla siebie jesteś niewystarczającym towarzystem. Ludziom, nie partnerom. Bo ludzi chcesz