Wpis z mikrobloga

@E-Seven: Domyślam się, że swój do swego ciągnie. Mnie to po prostu poraziło i wyobraziłam sobie to z perspektywy normalnej laski, jak ja. Ale w sumie - ja bym się nie umówiła ze sebą, a co dopiero dać sobie zrobić bombelka
@paltonas: uwielbiam te wasze projekcje. Ile masz lat? 15? Może czas już dorosnąć? Zaraz jeszcze napiszesz, że powiedzenie pierwszemu cześć/dzień dobry do kobiety to objaw spermiarstwa? A nie daj boze zaprosisz znajomą na kawę i zapłacisz te 15 zł za nią. Wiesz, że kilka razy moje znajome zapraszały mnie na kawę i to one płaciły? Ja rozumiem, że pewnych rzeczy możesz nie ogarniać i np wstydzić się kobiet czy mieć jakieś
Współczuję twojej kobiecie, że sobie niedojrzałego gnojka wzięła na partnera

Tak! Lajkowanie zdjęć obcych kobiet jest obrzydliwym przejawem spermiarstwa!


@paltonas: To Ty Damian? Jeśli nie, to mam takiego znajomego, który gdy znalazł dziewczynę to zaczął podobnie mówić, że lajkowanie czy nawet oglądanie na FB obcych kobiet jest obrzydliwe, wyjście kumplami na piwo bez dziewczyny też, a popatrzenie na tyłek jakiejś dziewczyny na mieście to już w ogóle. Mają wspólne konto na
Nie jesteśmy kolegami. P…


@Jin:

Rynek dużego miasta. Jakieś występy. Gdzieś z tyłu pośród stojących widzów rozlega się nagle:
– Hej, kolego!
Nieco dalej ktoś odwraca głowę.
– Kto, ja?
– Tak, ty…
– Nie jesteśmy na „ty”!
– O, sorry, kolego.
– Nie jestem twoim kolegą!
– Słuchaj, przyjacielu.
– Ani przyjacielem!
– Posłuchaj mnie, gościu…
– Nie jestem żadnym „gościem”!
– No to jak mam…
– „Proszę pana”…
@B022 czytam te komentarze i zastanawiałem się kiedy natrafię na przegrywów którzy będą #!$%@?ć o spermiarstwie xD to przykre jak własne kompleksy przysłaniają rozsądek i możliwość logicznego myślenia. Jak masz koleżanki z którymi utrzymujesz kontakt (wiem, niesamowite, jest coś takiego jak koleżanka) to normalne że sobie czasem z nią pogadasz czy polubisz jakieś zdjęcie. No ale jak ludzie patrzą na każdą laske jak na obiekt seksualny i z jakichkolwiek działań wnioskują że