Wpis z mikrobloga

@Bocislaw: Nigdy jeszcze pizzy nie widziałem.

Pizzerie mają tyle zwrotów, że wydaje się iż mogłoby być to spoko dla nich opcją. Ale pewnie pracowników mało...

W Warszawie najlepsze imo są cukiernie/piekarnie.
@not_me: Moje doświadczenie to pół na pół - paczki których nie da się zjeść zazwyczaj dostawałam z dużych sklepów (np Carrefour) - 3 opakowania sałaty albo szynka już nieco wydęta niby jeszcze w terminie. Natomiast chyba najgorzej wspominam paczki z małych warzywniaków - 3/4 splesniale, może i cały karton jedzenia dostałam, ale po to by to wszystko przytargac do domu i wyrzucić do bio czy by to zjeść i się pochorować?
u mnie carefour zawsze tak robil, bralem paczki i zawsze dawali mi akurat te z mlekiem/smietanami/nabiałem ogólnie i przydatnosc 1 dzien, przestalem to robic bo jak ktos to ma zjesc tak szybko


@Bocislaw: ale ty i reszta komentujących zdajecie sobie sprawę, że nabiał i inne produkty nie robią magicznego PING, jak wybija północ, i nie psują się w nanosekundę? Czasami nawet z ciekawości próbuję nabiału, który ktoś z domowników wepchał na
@not_me: Ale z perspektywy lokalu na tgtg nie da się zarobić. Masz narzuconą jakąś śmieszną cenę jakiegoś zestawu, a tgtg pobiera bodajże 30% jeśli dobrze pamiętam z rozmów z ich przedstawicielem. Generalnie, jeśli używasz normalnych składników, a nie jakiegoś gówna, to możesz sobie zwrócić z 70% kosztów produkcji, więc cały ten zamysł przy ich marży jest śmieszny, gdyż ma się 2 opcje:
1. Sprzedajesz rzeczy, które nadają się do normalnej sprzedaży,
jakieś 50% ofert na polskim TGTG ablo foodsi to jest scam Januszy którzy pierowtne ceny podają z kosmosu a ta po rabacie jest normalną i codziennie regularnie wystawiają x zestawów do wydania.


@hu-nows: nie tylko w Pl. Przetestowalem parę restauracji w Niemczech i moje odczucia byly takie same.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@koyot17: #!$%@?, niektóre jednostki mają po prostu jakąś cudowną zdolność zepsuć najbardziej szczytną idee. Zaoferuj mu może kontrol sanepidu, zobaczymy czy tak ochoczo będzie śpiewać. Ja #!$%@?, kraj pierwszego świata, XXI wiek, a niektórzy to wciąż chyba radość, jakąś patologiczną wręcz czerpią z tego, że innym robią na złość i wywyższają się swoim debilizmem.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@not_me: Bo idea sama w sobie szczytna - ograniczenie marnowania jedzenia i pomoc osobom, które zarabiają trochę mniej (plus wspomaganie przedsiębiorców, którzy mogli mieć stratę), ale niestety żyjemy w Polsce, gdzie każdy nowobogacki musi innych ruchać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@koyot17: Ja raz w jednej paczce z knajpy dostałem zgarnięte resztki z talerzy gości. Dowiedziałem się o tym bo znajoma tam pracowała i po zdjęciach od razu poznała że to resztki z talerzy bo na koniec dnia nigdy im nic nie zostawało nic poza właśnie resztkami na talerzach XD
@not_me: ja za 15zł dostałam dwa małe kotlety mielone z indyka na puree z batata, sałatkę odgrzewane dla mnie specjalnie na ciepło, gość się jeszcze zapytał czy sztućce chcę do tego, a na koniec dorzucił zajebiście świeżą bułkę z kruszonką, bo nie zeszły wszystkie na zakończenie dnia. To był lunch z tego dnia, wydawany mi o 16, czyli właściwie no.. kilkugodzinne jedzenie?
To co piszesz nie dziwi niestety, ale jest po