Wpis z mikrobloga

Każda paczka jaką brałem to przychodzę na miejsce i się mnie pytają jaką pizze chcę i żebym chwile poczekał bo zrobią.


@Yasiek666: Ale wiesz, że z ich punktu widzenia to nadal może mieć sens? Bo mogą mieć składniki na dowolną ale nie będą mogli/chcieli ich przechować dalej bo mija termin itp. Jak piec jest jeszcze gorący to po prostu składają ci świeża pizzę z tego co by i tak poszło
  • Odpowiedz
@not_me: @pietryna123: w sieciowych pizzeriach to algorytm ocenia na podstawie stanu magazynowego i ruchu w danym dniu. Pizzerie (sieciówki) mają ciasto przygotowane w kulkach (ono dojrzewa co najmniej dobę, więc trzeba wyrabiać zawsze tak, żeby starczyło), składniki pokrojone więc to, co się nie sprzeda do zamknięcia idzie do śmieci po prostu. Wrzucając oferty na strony typu TGTG da radę zminimalizować to co się wyrzuci. Piec tak czy siak
  • Odpowiedz
@koyot17: jakieś 5035042521530fert na polskim TGTG ablo foodsi to jest scam Januszy którzy pierowtne ceny podają z kosmosu a ta po rabacie jest normalną i codziennie regularnie wystawiają x zestawów do wydania. To miało działać tak, że jak komuś okazyjnie coś zostanie, to wyprzedaje zamiast wyrzucić a oni to planują i celowo produkują żeby wrzucić do apki, jako dodatkowy kanał sprzedaży..


@hu-nows: Jesteś pewna? TGTG ma ogromne prowizje
  • Odpowiedz
@maszpozdro: przykładowo zestaw obiadowy za "katalogowe" 45 zł (zupa 250 ml + drugie danie) przecenione na 15 zł, tyle że ten zestaw nigdy nigdzie nie kosztował 45 zł, max. 22 zł ¯\_(ツ)_/¯

i tak im codziennie "zostaje" kilkanaście zestawów które wydają przez cały dzień otwarcia firmy..
  • Odpowiedz
Ale z perspektywy lokalu na tgtg nie da się zarobić.


@fanBartoszaWalaszka: Bo nie o zarobek tu chodzi tylko o niemarnowanie jedzenia. Ja kupuję to co zostało, sklep nie musi tego wyrzucać i może zwrócą mu się koszty i wszyscy zadowoleni. Tak to właśnie powinno wyglądać.
  • Odpowiedz
@mike-mo: W pizzeriach zazwyczaj zwroty biorą pracownicy. Ja przez miesiąc co pracowałem w pizzeri przytyłem z 4-5kg xD bo na śniadanko pizza mała z posiłku pracowniczego za piątaka a na obiad jakiś zwrot xD
  • Odpowiedz
5-10 minut pieczenia i gotowe.


@pietryna123: Pizza piecze się 60-90sek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@koyot17: W Warszawie najlepiej mi wychodziły piekarnie i StarBucks. Najgorzej to raz wziąłem lunch w hotelu na al. krakowskiej. Dostałem śniadanie: zimny bekon i kiełbaski z bułką xD
  • Odpowiedz