Wpis z mikrobloga

Te ekrany są fajne o ile masz dodatkowo fizyczne przyciski do podstawowych i najczęściej używanych funkcji jak klima czy radio. Dodatkowo jest tez sterowanie głosem wiec łatwo można odpalić navi, ja mam i chwale, jedynie z ekranu muszę grzenie kiery włączać i tyle
@p4wl: sam mam paska B8, trend-line, żaden wypas, ale wszystko tak jak na ww zdjęciu, funkcjonalnie i zgrabnie.
Może to nudne auta, ale w kombiku spełnia swoją funkcję, a silniczek 1.5 tsi ma kopa i pali max 6-7litrów mieszanym, przy umiarkowanie ciężkiej nodze.

Zamówiłem nowego rok temu w listopadzie, właśnie z tymi bajerami co podałeś, aby zrobić podmiankę za dopłatą, ale chyba się nie doczekam przez ten kryzys, bo jeszcze nawet
@piwakk: 2022, miliony euro i ponad 20 lat doświadczeń w projektowaniu układów a ludzie nadal nie skumali jak działa klimatronik... Temperaturę ustawiasz raz i zapominasz. Myślałem że tylko moi starzy muszą non stop coś zmieniać w ustawieniach klimatyzacji bo mają po 65 lat i nie nauczysz ich że wystarczy chwilę poczekać i komputer zrobi resztę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
nie tłumacz mi co to UX bo pracuje w tym xD

@entrop: pracujesz w UX desek rozdzielczych samochodow?
Bo jak się zajmujesz UX softwaru, to wybacz, ale średnio ufam Twojemu osądowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak samo - znam się na ML i branży OTT tv, ale nie powiem że trzeba kierownicę zastąpić ergonomicznym pilotem z rozpoznawaniem mowy i gestów ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Tapirro Wiem jak działa ;) Zaświeci słońce przez szybę, przygrzeje i zmieniam temperaturę. Albo chodzi kilka minut i jednak mi za ciepło czy za zimno to zmieniam.

Nie ma wielkiej filozofii. Zmienię o 0,5 stopnia czasami i za chwilę jest lepiej.
Wykopki posiadające gruzy burzą się o monitorki w autach, klasyk xD
Może w gruzach tego nie ma i nie wiecie ale nowe auta nie mają asystenta głosowego do np. wybierania połączeń oraz przycisków na kierownicy do regulacji klimy, do zmieniania stacji radiowych, głośności audio itp xD