Wpis z mikrobloga

Lekarze to zbyt dobrze zarabiająca grupa społeczna.
Wstyd żeby taki dajmy na to endokrynolog brał za konsultację 250zł gdzie ci powie idź se pan badania zrób i tarczycę pomaca :D To jest brak po prostu etyki, ceny wymyślone z kosmosu, wyzysk polaków.
Na nfz za 5 lat prywatnie za 250zł z 5 dni.
patologia lekarska kasta
Czy np dentyści ci to już są odklejeni konkretnie,zapewne większość ma kilka tysięcy dniówki...
Inny przykład idziesz na USG badanie 10min i nie masz 200zł TO JEST DRAMAT

Gruba przesada.

#pracbaza #stomatologia #przegryw #ankieta #medycyna

koniowały
Pobierz LonNon - Lekarze to zbyt dobrze zarabiająca grupa społeczna.
Wstyd żeby taki dajmy na...
źródło: temp_file6113195473129389481

Zgadzasz się?

  • Tak 63.9% (1177)
  • Nie 36.1% (664)

Oddanych głosów: 1841

  • 115
@LonNon nie zgodzę sie
Najgorsze są te Janusze przedsiembiorce prywaciarze w fabryce smrodu, uczciwy chłop jeden z drugim haruje cały dzień przy maszynie a taki wąsaty grubas bez szkoły to porsze sobie kupuje i co robi przychodzi tylko ksycy szybko szybko i kawę piję!!
Lekarz to chociaż leczy albo chociaż szkole skończy a taki wąsacz to nic tylko wyzysk!!!
@tos-1_buratino No ciekawe dlaczego nie chcą dopuścić do zawodu ludzi z dyplomami kupionymi za łapówki XD Przecież oni na wszystkich testach wypadają najgorzej, a garstka ledwo zdaje.
No i pewnie wkrótce usłyszysz, że źli lekarze boją się konkurencji, bo Czarnek otworzył wydziały lekarskie na wszystkich gównouczelniach w kraju. Tylko że niektóre nie mają nawet prosektorium i okazuje się, że studenci będą musieli jeździć po 300 km na inne uczelnie na zajęcia XD
@LittleOpa: Racja jak nie masz swojego gabinetu to kokosów nie masz ale jest bardzo mało dentystów i przy pracy dla prywaciarza + NFZ jesteś w stanie lekko wyciągnąć 200 PLN na godzinę. Teraz robi się problem bo wystarczy wysłać dwa papierki i przejść rozmowę po angielsku i z 200zł/h robi się 200 GBP na godzinę. Lekarze zarabiają w polsce za mało.