Wpis z mikrobloga

@pejczi: byla, ale szczerze zarowno maly i duzy sa do dupy, brak carplaya orginalnie przynajmniej w przedliftowych wersjach, zamulacze sa straszne jesli chodzi o animacje, intuicyjnosc tez slabo moim zdaniem porownujac do bmw.

Chyba jedyna rozsadna opcja wymiana na androida
  • Odpowiedz
czytałem kiedyś fajny artykuł o tym jak to koncerny mają specjalne działy odpowiadające tylko i wyłącznie za ergonomię kierowcy, jak na podstawie testów ustalają różne opcje konfiguracji przycisków itp


@Masuj: I taki dział przegrywa walkę z działem finansowym
  • Odpowiedz
@SpasticInk: mmm moj passacik taki ekskluzywny ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiem ze wszyscy sie z paskow smieja, ale w tej wersji + bitdi, dcc, 4motion, podgrzewanie, masaze, webasto, wszystkie asystenty, panorama, ambient light to juz naprawde fajne autko ( ͡° ͜ʖ ͡°) mysle ze niejedno 'nowe' bmw lub audi ustepuje pod wzgledem wyposazenia/silnika w stosunku do takiej bogatej wersji.
  • Odpowiedz
@SpalaczBenzyny:
To porównanie jest tak głupie, że aż się zastanawiałem czy odpowiadać xD
Odrywanie wzroku od drogi jest niebezpieczne a nie sama rozmowa przez telefon.
Spróbuj pisać sms na telefonie, czynność, którą możesz dokończyć później, sprawdź czy dostaniesz mandat.
A później zrób to samo z rozmawianiem przez telefon będąc na głośnomówiącym.

Tak samo jak do używania telefonu odwracasz wzrok od drogi, tak samo w przypadku sterowania wszystkim za pomocą ekranu w
  • Odpowiedz