Wpis z mikrobloga

Jaki procent zarobków miesięcznych każdy facet powinien przelewać swojej partnerce?

Zakładając, że są oni po ślubie, a jego pieniądze = jej pieniądze oraz to, że on zarabia od niej 2x więcej a wydaje tyle co ona, choć mógłby więcej, a rodzice ich nie wspomagają oraz to, że nie mają dzieci.

#zwiazki #pieniadze
jmuhha - Jaki procent zarobków miesięcznych każdy facet powinien przelewać swojej par...

źródło: comment_1649135832eEmZFtenCX0B18AHQ5ihvE.jpg

Pobierz

Waszym zdaniem

  • 10% 13.2% (288)
  • 20% 1.8% (40)
  • 30% 1.5% (33)
  • 40% 1.0% (21)
  • 50% 8.0% (175)
  • Więcej % 74.4% (1621)

Oddanych głosów: 2178

  • 211
  • Odpowiedz
Dlatego jesteś tą mniejszością i dobrze zdajesz sobie z tego sprawę.


@stray_dog: Takie są niestety realia polskiego rynku pracy, że każdy kto wpada w II próg podatkowy to mniejszość - niezależnie czy mężczyzna czy kobieta ¯\_(ツ)_/¯

Dodatkowo uważam, że kobiety mają trudniej robić karierę, jeśli chcą też założyć rodzinę - nie zawsze w ciąży zdrowie pozwala na pracę, muszą przejść przez poród i połóg, społeczeństwo bardzo krzywo patrzy na matki, które zaraz po urodzeniu dziecka chcą wrócić do pracy i dziecko chcą zostawić pod opieką niani, a pracodawcy często krzywo patrzą na matki ogólnie, bo to częściej kobiety biorą wolne w pracy, jak trzeba zostać z chorym dzieckiem w
  • Odpowiedz
@smk666: ej, nie pisz tak, bo umnie taki sam podział opłat, tylko odwrotnie - ja opłacam całość, a chłop na oszczędności przelewa...
  • Odpowiedz
@smk666: poczekaj coś się mi nie klei w Twoim pierwszym rozwodzie.

Byłeś w związku małżeńskim, mieliście wspólnotę majątkową, płaciłeś kredyt, to jak wyglądała sprawa podziału majątku?
  • Odpowiedz
@Lune: Biorąc pod uwagę fakt, że zarabiam jakieś 10x mniej to raczej tylko by miał bekę xD ale często wciskam mu swoją kartę jak jedzie na zakupy. Poza tym ja opłacam mieszkanie.
  • Odpowiedz