Wpis z mikrobloga

Jaki procent zarobków miesięcznych każdy facet powinien przelewać swojej partnerce?

Zakładając, że są oni po ślubie, a jego pieniądze = jej pieniądze oraz to, że on zarabia od niej 2x więcej a wydaje tyle co ona, choć mógłby więcej, a rodzice ich nie wspomagają oraz to, że nie mają dzieci.

#zwiazki #pieniadze
jmuhha - Jaki procent zarobków miesięcznych każdy facet powinien przelewać swojej par...

źródło: comment_1649135832eEmZFtenCX0B18AHQ5ihvE.jpg

Pobierz

Waszym zdaniem

  • 10% 13.2% (288)
  • 20% 1.8% (40)
  • 30% 1.5% (33)
  • 40% 1.0% (21)
  • 50% 8.0% (175)
  • Więcej % 74.4% (1621)

Oddanych głosów: 2178

  • 211
  • Odpowiedz
@jmuhha: Mój niebieski udostępnił mi w 100% dostęp do swojego konta () warto dodać, że nie jesteśmy jeszcze po ślubie i że nie wzięłam stamtąd ani złotówki. Szczęśliwi ludzie nie liczą hajsu i, tak jak mówi mój wybranek, wszystko jest wspólne ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Shalom.
Wszystko wspólne i granie do jednej bramki.
Strategia "na całe życie".

Znalezienie odpowiedniego, strategicznego partnera to spore wyzwanie. Wszyscy nie mogą być szczęśliwi.

A
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: Jak ktoś stale przelewa pieniądze pracującej partnerce to nazywa się to prostytucją i to drogą, gdyż płacisz ciągle a nie masz gwarancji, że akurat ona nie ma humoru.
  • Odpowiedz
@jmuhha: w pierwszym małżeństwie przelewaliśmy obydwoje 100% na wspólne konto. To był bardzo dobry system, oboje żyliśmy oszczędnie, odłożyliśmy taczki hajsu na zakup i remont mieszkania. Trochę się to partnerce przestało podobać, nasz związek rozpadł się 2-3 miesiące po tym jak dostałą awans i zaczęła lepiej zarabiać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jmuhha: kierwa :-D:-D jestem po ślubie 6lat. Mamy osobne konta i nic jej nie przeleam chociaż zarabiam 3x więcej :-D:-D:-D są stałe wydatki to się dzielimy ona zakupy ja kredo i rachunki ale jeszcze mnie nie #!$%@?ło żebym jej coś przelewal :-D:-D:-D:-D
  • Odpowiedz
Jakoś nie słyszę często o przypadkach, gdzie baba zarabia 10 koła, a jej mężczyzna 3 koła i są razem ze sobą szczęśliwi


@stray_dog: Bo niewielu ludzi zarabia 10k ¯\_(ツ)_/¯ a i udanych związków jest wydaje mi się że mniej niż tych nieudanych, chociaż więcej niż ludzi zarabiających 10k w PL
  • Odpowiedz
jak bardzo baby oburzają się, gdy mężczyzna chce jednak zachować pieniądze dla siebie. One wręcz są wściekłe na to, że nie dostają to co im się wydaje, że powinny dostać


@stray_dog: Ciężko mi się z tym utożsamić, bo to ja jestem tą babą z twojego przykładu co zarabia 3x więcej od faceta i jakoś nie oburzam się jak mój niebieski wydaje swoje pieniądze na moim zdaniem pierdoły typu gry czy
  • Odpowiedz