Wpis z mikrobloga

wrzesień 2021 - goła* #dacia sandero 40 900 zł.
marzec 2022 - ta sama goła #dacia sandero 48 500zł

w pół roku +20% xD

* - goła tzn. kolor biały mat, niemalowane czarne zderzaki z przodu i z tyłu, benzynowy silnik 65 KM, brak koła zapasowego, brak elektrycznej regulacji lusterek, brak klimatyzacji, brak radia, brak wysokościowej regulacji fotela kierowcy, brak regulacji kierownicy w dwóch płaszczyznach, o innych luksusach takich jak czujniki parkowania czy kamera cofania nawet nie wspomnę

#motoryzacja #samochody #inflacja
Antidotum119 - wrzesień 2021 - goła* #dacia sandero 40 900 zł.
marzec 2022 - ta sama...

źródło: comment_1648533112U5nNoftUar33KSta36CHpG.jpg

Pobierz
  • 146
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Koronanona: No dokładnie, tutaj nie ma reguły. Ile to razy na wykopie chociażby było ze goście kupowali na gwarancji merola czy jakieś audi #!$%@? a potem się #!$%@? z ASO bo coś tam nie działało, a to ileś dziesiąt koła trzeba było wsadzić. No przecież takich historii też jest na pęczki. I to nie tylko klasy premium. Albo no nawet jak widzisz jak niektórzy przez progi przejeżdżają na pełnej piździe...to już mniej więcej wiesz jakie podejście jest do auta.

Ja to jeszcze jedną rzecz zauważyłem - u mnie LPG. Jak była gwarancja na instalacje to wymiana filtra co 10tys, ale już wtedy widziałem że robię wymianę a filtr praktycznie biały - czysty. Skończyła się gwarancja poprosiłem żeby mi tam te przypominajki sygnałowe załączyli po 20 tysiącach. Po tym czasie pytam mechanika czy #!$%@? filtr, a ten ze niespecjalnie.... no i wyłączyliśmy całkowicie przypominajki. Zajeżdżam średnio co 45tys km na wymianę filtra (bym powiedział że jego stan - jest średni po tym czasie. Jedyna awaria to cewka gazu która i tak wytrzymała 4 lata od założenia, od tego czasu 2 lata spokoju. :D

A dla przykładu kumpel to od 5 lat w ogóle nie był na wymianie filtra, jeździ #!$%@? 5 lat bez wymiany a też trasy robi - nie chcę nawet myśleć, jak ten filtr tam u niego wygląda po takim czasie
  • Odpowiedz
dokladnie tyle przebiegu wyjdzie Ci po 10 latach - 165k przy takiej jezdzie jak Twoja


@Koronanona: I ktoś kto tak mało jeździ specjalnie dopłacił co najmniej 10% tylko po to, żeby mieć diesla? Do tego przy takich przebiegach to ten silnik mało kiedy widział temperaturę roboczą. Serio ludzie są tak głupi?
  • Odpowiedz
@kaaban: wzrost ceny ze 210 k na 289k to wzrost o 27,34% a nie prawie 100% xD masz wpis na moim profilu o zamowieniu, w komentarzach masz oferte i cene wyjsciowa. Nie chce mi sie tracic czasu na kogos kto nie ogarnia procentow zeby udowadniac cos tak prostego
  • Odpowiedz
Zastanawiam się ile jeszcze czasu minie zanim dacia do swoje oferty asistance wprowadzi automatyczne złomowanie pojazdu bez względu na rodzaj usterki. No przecięć głównolit to już jest jakaś marka a daci nawet pod to podciągnąć się zbytnio nie można.
  • Odpowiedz
  • 0
@Antidotum119 szczerze wolę zapłacić mniej za kilkuletnie auto z bogatym wyposażeniem niż dacie która kosztuję 40 000 skończy się gwarancja i tak się będzie wszystko sypać bo to w końcu jakoś Dacii. 40 lat mija a to powiedzenie dalej na czasie "Dacie? To już Może lepiej Rikszę?"
  • Odpowiedz