Wpis z mikrobloga

wrzesień 2021 - goła* #dacia sandero 40 900 zł.
marzec 2022 - ta sama goła #dacia sandero 48 500zł

w pół roku +20% xD

* - goła tzn. kolor biały mat, niemalowane czarne zderzaki z przodu i z tyłu, benzynowy silnik 65 KM, brak koła zapasowego, brak elektrycznej regulacji lusterek, brak klimatyzacji, brak radia, brak wysokościowej regulacji fotela kierowcy, brak regulacji kierownicy w dwóch płaszczyznach, o innych luksusach takich jak czujniki parkowania czy kamera cofania nawet nie wspomnę

#motoryzacja #samochody #inflacja
Antidotum119 - wrzesień 2021 - goła* #dacia sandero 40 900 zł.
marzec 2022 - ta sama...

źródło: comment_1648533112U5nNoftUar33KSta36CHpG.jpg

Pobierz
  • 146
  • Odpowiedz
To nie jest chochoł


@Celinka95: to jest chochoł bo ja nic takiego nie sugerowałem! Jesli masz dzialalnosc i robienie kosztow jest dla ciebie istotniejsze niz komfort i bezpieczenstwo to Dacia bedzie dobrym wyborem.

@Outline: tutaj nie mam zamiaru dyskutowac bo nie chce zapeszac xD kupilem taka uzywke rok temu i jak narazie nieprzewidziane koszty to 1300zl za przeciekajacy czujnik cisnienia paliwa z wiazka. Oby jezdzilo bezkosztowo pare lat
  • Odpowiedz
Fizyki nie oszukasz. Większa moc to większe spalanie


@furcio: to ja znam inna fizyke niz Ty, bo wedlug mnie spalanie zalezy od masy pojazdu i sprawnosci ukladu napedowego a nie mocy.
  • Odpowiedz
@Koronanona wszystko zależy od poprzedniego właściciela. Możesz czytać o bezawaryjnym modelu ale jak poprzedni właściciel miał wszystko w dupie, grał w gry i nabijał punkty wjeżdżając w doły i studzienki to Ci żadna bezawaryjność nie pomoze. Jest tyle czynników ze ja #!$%@?. Możesz trafić na właściciela co o samochód dba i robi głównie trasy, a na forach przeczytać że to gniot i się mile zaskoczyć.

Ja to zawsze znajomym powtarzam, chciałbym
  • Odpowiedz