Wpis z mikrobloga

wrzesień 2021 - goła* #dacia sandero 40 900 zł.
marzec 2022 - ta sama goła #dacia sandero 48 500zł

w pół roku +20% xD

* - goła tzn. kolor biały mat, niemalowane czarne zderzaki z przodu i z tyłu, benzynowy silnik 65 KM, brak koła zapasowego, brak elektrycznej regulacji lusterek, brak klimatyzacji, brak radia, brak wysokościowej regulacji fotela kierowcy, brak regulacji kierownicy w dwóch płaszczyznach, o innych luksusach takich jak czujniki parkowania czy kamera cofania nawet nie wspomnę

#motoryzacja #samochody #inflacja
Antidotum119 - wrzesień 2021 - goła* #dacia sandero 40 900 zł.
marzec 2022 - ta sama...

źródło: comment_1648533112U5nNoftUar33KSta36CHpG.jpg

Pobierz
  • 146
  • Odpowiedz
  • 312
@dylonij chyba nie znasz obecnych cen nowych samochodów - te 40k nie miało żadnej konkurencji. Głupia Skoda Fabia z najsłabszym silnikiem i najgorszym wyposażeniem startuje od 62 000 zł
  • Odpowiedz
@Jaupiorecispodnie: niestety. Nie wiem jak te najnowsze, ale problemy z panewkami we wcześniejszych 1.5 dCi wynikały właśnie ze zbyt długich interwałów wymiany oleju i po odpowiednim jego skróceniu silnik był już bezawaryjny.
  • Odpowiedz
@Koronanona: no teraz to mnie rozśmieszyłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trzebaby tak z 20-30kzł dorzucić i z 10-15 na pakiet startowy. Spalanie też będzie wyższe. Reszty bzdur nie komentuję.
  • Odpowiedz
  • 103
@Koronanona

za 50k mozna kupic 6-8 letnie bmw ktore bedzie mialo koło 200km mocy, mniejsze spalanie i bedzie mniej awaryjne niz ta dacia


Typie, nowe auto kupujesz m.in. dlatego żeby mieć #!$%@? czy coś się zepsuje bo masz gwarancje

Ale nie, używana klasa premium, 50k za 8-letniego gruza co był upalany przez jakiegoś oskarka. Do tego dolicz jeszcze jeszcze 20k, które w niego #!$%@? podczas pierwszego roku eksploatacji
  • Odpowiedz
@v-tec: spalanie 5-6 litrow srednio w silniku 318/320d
@Antidotum119: kto ci powiedzial ze musisz cokolwiek wsadzac, szukasz auta do ktorego nie trzeba dokladac. Oczywiscie lepiej jezdzic Dacia ktora nawet nie ma radia ale przynajmniej ma gwarancje i bedzie wiecej stala w serwisie niz u ciebie na parkingu xD
  • Odpowiedz
@m4rtinus: Ja w ubiegłym roku (w grudniu) kupiłem Astrę K ST z 2018 roku za 49 tys. z przebiegiem 120 tys. 1.4 Turbo. Zależy gdzie się szuka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie zamieniłbym tego na nową gołą Daćkę ni chu chu.
  • Odpowiedz