Wpis z mikrobloga

wrzesień 2021 - goła* #dacia sandero 40 900 zł.
marzec 2022 - ta sama goła #dacia sandero 48 500zł

w pół roku +20% xD

* - goła tzn. kolor biały mat, niemalowane czarne zderzaki z przodu i z tyłu, benzynowy silnik 65 KM, brak koła zapasowego, brak elektrycznej regulacji lusterek, brak klimatyzacji, brak radia, brak wysokościowej regulacji fotela kierowcy, brak regulacji kierownicy w dwóch płaszczyznach, o innych luksusach takich jak czujniki parkowania czy kamera cofania nawet nie wspomnę

#motoryzacja #samochody #inflacja
Antidotum119 - wrzesień 2021 - goła* #dacia sandero 40 900 zł.
marzec 2022 - ta sama...

źródło: comment_1648533112U5nNoftUar33KSta36CHpG.jpg

Pobierz
  • 146
@Antidotum119 swego czasu jechałem Dacią Spring z 2021 i to auto jest po prostu złe xd. Zawieszenie jest podsterowne i nadsterowne za razem. Na prostej drodze auto latało jak mój pierwszy Trabant w życiu który był po kolizji czołowej i przy 300 000 przebiegu a dacia miała niecałe 23 000 i to otwieranie i zamykanie drzwi kluczykiem. Centralnego nie ma bo po co? Auto tak bogato wyposażone jak mój Lanos z 2000
Lardor - @Antidotum119 swego czasu jechałem Dacią Spring z 2021 i to auto jest po pro...

źródło: comment_1648625390z7yNdC3mW86a7HjfEKUuwU.jpg

Pobierz
@Lardor: i ten zamek niewkomponowany w klamkę, tylko zamontowany w po prostu wywierconym w drzwiach otworze XDD

Mireczku, ty to rozumiesz i ja to rozumiem, ale większość wypoku ubóstwia dacie widząc w nich to, co widzieli ci, którzy kupowali nowego lanosa kilka lat temu...
prawda jest taka, że ten samochód po prostu ma być TANI i to jest głównym zamierzeniem produkcji, wszędzie taniość i oszczędność kosztem komfortu i ergonomii - taka
@Lardor: to nie jest prawdziwa Dacia ( ͡ ͜ʖ ͡)
Springi są gdzieś w Chinach robione albo przynajmniej większość elementów.

Jezdzilem z Traficara i sam stwierdziłem że to shit chociaż o sluzbowym Dusterze mam zgoła inne zdanie.
Dusterem sie jezdzi jak busem nie ma luksusu ale nie jest to też jakaś mordęga