Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 651
@K4KU: Zrobiłam fajnego burgerka to się chwałę. Na tym polega mirkoblog, że wstawia się to na co ma się ochotę. Dużo gorsze tu rzeczy widziałam niż zdjęcia jedzenia
@smierdakow: Dziękuję gorąco (ʘʘ)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 118
@K4KU: Ale o co ci się rozchodzi gościu? Jeździsz mi tylko dlatego, że jestem różowym? Widziałeś ile niebieskich wrzuca na mirko zdjęcia swoich dań? Zesrałeś się jakbym ci krzywdę jakąś zrobiła. Nie podoba się to wrzuć tagi kulinarne albo mnie na czarno i po problemie
  • Odpowiedz
zawsze się zastanawiam co ludzie mają w głowach aby robić zdjęcia jedzeniu? Rozumiem wystawa, jakaś książka kucharska etc ale tu? Albo FB / IG? Podbicie swojego ego? Like'y, plusy? Samoocena? O co chodzi?


@K4KU: #gotujzwykopem to właśnie wystawa kulinarnych fotografii, często z przepisami wiec też książka kucharska. Samo gotowanie może być rozrywką, zajęciem kreatywnym, małą lub większą sztuką. Jedni nie rozumieją dlaczego ktoś nagrywa jak gra w grę,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@K4KU: Dla mnie na przykład bezsensowne jest jaranie się grami i konsolami będąc dorosłym człowiekiem, ale nie obrażam nikogo kto to robi, bo każdy ma prawo robić ze swoim życiem co chce. Jakbyś się cofnął parę lat wstecz to by ludzie pomyśleli, że jesteś jebnięty bo grasz w gry zamiast zająć się czymś poważnym. Idź wylewaj swoją frustrację gdzie indziej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@K4KU: to moja ostatnia wiadomość do ciebie bo aż ręce opadają jak czytam głupoty które piszesz. Bądź tak łaskaw i nie udzielaj się tutaj więcej bo to wstyd. Jeśli jednak zdecydujesz się tutaj pisać to ignore, nie ja robię z siebie głupka
  • Odpowiedz