Wpis z mikrobloga

Oszukuj ze zdjęciami. Nie zdradzaj swojej wagi (kluczowa u kobiet jak wzrost u mężczyzn - takie są fakty). Płacz, że nikt cie nie chce, bo pewnie mierzysz za wysoko. O kobiecie można napisać taki artykuł w poczuciu współczucia wobec niej. O chłopaku taki artykuł będzie miał określenie w stylu incel, przegryw i itd.

Gruba kobieta może poczuć się jak przeciętny mężczyzna, który nie jest ani super niski ani gruby. Od razu z tego się robi taka afera, że hej. Jak to. Ktoś mnie nie chce. Witam w świecie mężczyzn.
#logikarozowychpaskow
sipcabej - Oszukuj ze zdjęciami. Nie zdradzaj swojej wagi (kluczowa u kobiet jak wzro...

źródło: comment_1648368294kpfdvymuFn2FFyIcBegmS5.jpg

Pobierz
  • 244
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@little_muffin: zanim się zesrasz o hormony, tak siadły mi w czasie otyłości co jest efektem otyłości a nie przyczyną. Dodaj do tego ŁZS z którym się zmagam i możesz usuwać konto.( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
W Auschwitz nie było grubych


@paragony: zdrowych też nie było. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ludzie w Auschwitz umierali z głodu, więc zawsze bawi mnie ten przykład - tak, każdego idzie zagłodzić jak nie dostarczysz mu pożywienia *poza rzadkimi przypadkami genetycznymi.
I nie zawsze byłam gruba. Dopóki nie zaczęłam chorować to byłam szczupła i reprezentowałam takie same poglądy, że to lenistwo i lenistwo. No ale życie weryfikuje poglądy.
  • Odpowiedz
  • 2
@little_muffin Chodze sobie na siłownie. Wiesz kto na nią uczęszcza? Sami zdrowi, młodzi, szczupli ludzie - takich z problemami jest tam prawie 0

Fajnie, w silowni do której chodzisz takich osób jest tam prawie 0. Ale w siłowniach do ktorych nie chodzisz(czyli tysiace w całej Polsce) takich osób nie jest prawie 0.
  • Odpowiedz
@DunningKruger: sam się zerałeś, bo to, że u ciebie otyłość wywołała choroby to nie znaczy, że u każdego tak to się zaczyna. Poczytaj trochę w temacie bo ignorujesz jakby podstawy biologiczne np., że z wiekiem metabolizm zwalnia, to fakt naukowy.
Można być otyłym z lenistwa - oczywiście, nie przecze temu. Ale nikt z was nie ma skanerów w oczach żeby wiedzieć co było powodem otyłości u tej laski - rozwód rodziców
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 46
że z wiekiem metabolizm zwalnia


Mam 37 lat xD

Poczytaj trochę w temacie bo ignorujesz jakby podstawy biologiczne


Ok, odsyłam do wydawnictwa swoje podreczniki ze studiów medycznych, bo mała_muffinka obaliła stan wiedzy naukowej [zobacz jak!!].

co było powodem otyłości u tej laski -


Prosta fizyka: bilans energetyczny. Za dużo kalorii przyjmowane i za mało wydatkowane. Koniec i kropka, wszystko inne to szuryzmy i rozmywanie problemów. Prawdziwe problemy ma może promil społeczeństwa np
  • Odpowiedz
@DunningKruger: wczesniej miales 20 lat, teraz 37. Ale te wykopki szybko dojrzewaja :3
Wysoki kortyzol to szuryzm? Albo nadmiar/niedobor niektorych hormonów? To lec powiedziec kolegom, zeby sie nie szprycowali testo bo to szuryzm i nie dziala xDDDD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@little_muffin: wskaż mi gdzie napisałem że mam 20 lat bo chyba czas żebyś leczyła się u psychiatry.

Albo nadmiar/niedobor niektorych hormonów


Ok napiszę ci to najbardziej lopatologicznie jak się da. Kotu bym to tak wyjaśniał.

Jeśli masz jakiekolwiek z tych zaburzeń i widzisz że tyjesz, co robisz?

a) żresz dalej ponad miarę i YOLO
b) ucinasz kalorie/starasz się dodać aktywności
c) idziesz do lekarza i do czasu wyzdrowienia stosujesz się do
  • Odpowiedz
wskaż mi gdzie napisałem że mam 20 lat bo chyba czas żebyś leczyła się u psychiatry.


@DunningKruger: gadałam z tobą i nawet mi swoje zdjęcia wysyłałeś (chyba z mojego poprzedniego konta) - chyba, że wysłałeś zdjęcie jakiegoś 20-latka to pozdro :D wszystko zmyślasz i konfabulujesz i w swych kłamstwach już sam gubisz się. :D

c) odpowiem tylko na C - chodze do lekarza, lekarz nie jest mi nic w stanie poradzić
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
To lec powiedziec kolegom, zeby sie nie szprycowali testo bo to szuryzm i nie dziala xDDDD


@little_muffin: btw kolejny szuryzm. Jeśli nie wiesz w jakim celu niektórzy lekkomyślnie zażywają doping, zamilcz.
  • Odpowiedz
b) czyli na twojej silowni wiecej niz 50% osob to osoby z nadwaga badz otyle?( ͡° ͜ʖ ͡°)


@little_muffin: Nie, na siłowni są osoby ktore były otyłe, ale dzięki temu, że własnie są na siłowni to są szczupłe. Albo są osoby które jeszcze nie zdążyły poprawić sylwetki - nie wiem jaki to % osób, nie gapie się na ludzi bo nie mam zaburzeń psychicznych. Po prostu tacy
  • Odpowiedz
Nie, na siłowni są osoby ktore były otyłe, ale dzięki temu, że własnie są na siłowni to są szczupłe. Albo są osoby które jeszcze nie zdążyły poprawić sylwetki - nie wiem jaki to % osób, nie gapie się na ludzi bo nie mam zaburzeń psychicznych. Po prostu tacy są.


@yaah: nie, na siłowni są głównie osoby, które od małego były zdrowe i od małego uprawiały sporty. Ludzi z małą aktywnością ruchową
  • Odpowiedz
@little_muffin

Jem koło 1500 kcal na dzień, uprawiam sporty aktualnie regularnie.


Ja #!$%@? przecież Ty masz pewnie kortyzol #!$%@? w kosmos jak dziecko w Oświęcimiu, zmień lekarza albo idź do dobrego dietetyka bo sobie krzywdę zrobisz jeżeli jedząc 1500 kcal i regularnie ćwicząc nie chudniesz. A dobry endo lajtowo ogarnie tarczycę
  • Odpowiedz