Wpis z mikrobloga

Znowu widzę, że dla duzej czesci wykopków Duda jest super prezydentem xDD.

Prawda jest taka, że prezydentura to za duży kapelusz jak na jego głowę, no ale cóż to nie tak miało być.

Jedyny plus jest taki, że Amerykanie ustawili go do pionu i zapowiedzieli embargo na nazwisko Duda jak dalej bedzie fikal z TVNami i innymi rzeczami, moze i nawet uda mu się Kaczyńskiego ustawić do pionu i zneutralizować głupi pomysł misji pokojowej NATO, ALE to wciąż gość, ktory ramie w ramie z PiS upolityczniał wymiar sprawiedliwości, wykraczał poza swoje kompetencje, ingerując w proces karny uniewinniając ludzi, ktorzy nie sa jeszcze skazani prawomocnym wyrokiem, raz probujac wetować ustawy o SN okazało się, że nadal ma marną pozycję, bo musiał podpisać prawie to samo, a jak mamy kryzys dość poważny, to wydaje się, że wreszcie zaczął słuchac ekspertow, czyta to co mu piszą i ogolnie zachowuje się jak prezydent, to wychodzi z niego prezydent republiki bananowej i mowi NIE STRASZ NIE STRASZ BO SIE ZESRASZ. No rece opadaja, chłop prezydent 38milinowego narodu, zamiast madrze prowadzic politykę, wobec konfliktu na Ukrainie, to ten nie wytrzymał i musiał wpleść w to wszystko retorykę jak jakis prezydent Białorusi czy innej Rosji, może na poklask w BILD starczy i to żeby Polacy uszami klaskali, ale czy to jest mądre? Średnio bym powiedział.
#ukraina #polityka
niezdiagnozowany - Znowu widzę, że dla duzej czesci wykopków Duda jest super prezyden...

źródło: comment_1648191426QURAXy3iJHSTQhUQ5iBwig.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@niezdiagnozowany prawda jest taka że nigdy nie mieliśmy dobrego prezydenta Wałęsa szkoda gadać ,Kwaśniewski często #!$%@? ,Kaczyński slaby (szczerze dla mnie nijaki nie pamiętam za dobrze jego prezydentury)Komorowski beznadzieja i wstyd przynosił następny Duda memiczny
  • Odpowiedz
@cienki137:

ludzie heheszkują z jego tekstu "nie strasz nie strasz", sam Tusk pochwalił za jakąś wypowiedź, a randomowy wykopek:


Raz do roku to i kura pierdnie.

To, że Duda czasem zostanie pochwalony za coś, czy podejmie dobrą decyzje nie czyni go z automatu dobrym prezydentem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niezdiagnozowany: Po prostu znowu #!$%@?ło pisowskich trolli na wypoku. Nikt zdania raczej nie zmienił, po prostu wpisów jest więcej. A dudusiowi sram ryja i mam nadzieję, że historia wytrze nim podłogę.
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: Duda jako prezydent zyskuje przede wszystkim dlatego, że nie jest byłym agentem SB, albo alkoholikiem i byłym ministrem PZPR. Te dwa skromne atuty stawiają go w topce najlepszych prezydentów III RP. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: umiejętność czytania ze zrozumieniem się kłania. Pało.

Nie chwalę Dudę za całokształt, za nic #!$%@? go nie chwalę.

Chodzi mi o część twojego #!$%@? że nagle wykopki się rzuciły do wielbienia dudy, że super prezydent. A jest to teza wyciągnięta z odbytu,pojedyncze przypadki. Tyle w temacie. Nie mam siły na takie #!$%@?, jak Twoje. Ściana nic nie wnoszącego do dyskusji tekstu. Tfu. Zdrowia życzę.
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: że można czasem pochwalić debila bo udało mu się zrobić coś dobrego? Dżizas. Nie wciągaj mnie kolejnymi jalowymi odpowiedziami w tą dyskusje. Nalapales plusów pisząc to co część wykopków chciała usłyszeć mając jakieś skrzywione postrzeganie rzeczywistości. Ciesz się. Elo
  • Odpowiedz
@cienki137: nie tłumaczysz nadal co niby zmienia w dyskusji Twoj argument, że Tusk pochwalił Dudę xD. Jedyne co to wyzywasz, nie jest moja winą, że nie umiesz w sposób merytoryczny argumentować swoich wypowiedzi.

Przy tym wszystkim zarzucasz mi jałową dyskusję xD.
  • Odpowiedz
Dożyłem czasów, w których Prezydent Polski mówi Putinowi, żeby nie zesrał się w gacie. Ja się pytam co do #!$%@?.


@niezdiagnozowany: a czy to w swoim rozumowaniu masz coś poza skalą zero-jeden? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dudu to mocno średni prezydent, taki wałęsa jeśli chodzi o bystrość umysłu, ALE zaczyna być samodzielny, przestaje grać na pis, a zaczyna rozumieć że świat się nie kończy na jarosławie więc tutaj +2 dla niego. Moim zdaniem:

Dudu z 2/10 wskoczył na 4/10 na ten moment
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: Ale wy macie nawalone tym antypisem. Nikt nie pisze, że to dobry prezydent albo, że pis jest cacy

Tylko ta wypowiedź była po prostu w punkt bo raz, że pokazała, że nie ma co się sebka narodów tfu Rosji co bać, a dwa pokazuje, że głowa państwa sąsiadującego z Ukrainą gdzie ruskie wjechali jak po swoje nie daje się zastraszyć, trzy było śmieszne i zapadnie w pamięć. Może to
  • Odpowiedz
Jedyny plus jest taki, że Amerykanie ustawili go do pionu i zapowiedzieli embargo na nazwisko Duda jak dalej bedzie fikal z TVNami i innymi rzeczami, moze i nawet uda mu się Kaczyńskiego ustawić do pionu i zneutralizować głupi pomysł misji pokojowej NATO [...] a jak mamy kryzys dość poważny, to wydaje się, że wreszcie zaczął słuchac ekspertow, czyta to co mu piszą i ogolnie zachowuje się jak prezydent, to wychodzi z niego
  • Odpowiedz