Wpis z mikrobloga

@KobKob nawet twój piwniczarski łeb nie jest w stanie pojąć ile głupich hehe podtekstów słyszą kobiety na codzień a w szczególności gdy muszą wracać po alko taksówką w środku nocy.
Usługa jest droższa niż klasyczny przejazd więc nie wiem o jakiej dyskryminacji mówisz.
Tak działa wolny rynek
  • Odpowiedz
@topikPajak: jak #!$%@?.. nie są, masz opcje niżej skorzystania z usługi za 4 zł taniej jako facet


@vilay: Brakuje Ci klepek czy zdrowego rozsądku? Dodawać umiesz czy styki się przepalają?
Dyskryminacji by nie było gdy za dopłatą można było wybrać płeć kierowcy, tutaj nie możliwe jest wybranie samochodu X. I tak możesz powiedzieć ale są inne(brainlet.jpg) tylko że to tak nie działa. I została odebrana możliwość dla 50% klientów by
  • Odpowiedz
@PeterGosling: Ja wcale nie uważam, że to jest niby jest to nielogiczne gdzie tak napisałem? Pewnie wielu facetów uspokaja ten fakt. Tylko to znów szufladkowanie a bo "może zgwałcić" no to niech będzie jeszcze opcja jazda tylko z prawdziwym polakiem aby przypadkiem np nie był to Gruzin czy Ukrainiec. Mnie osobiście nie robi czy dziewczyna wracałaby z kobietą czy facetem kierowcą bo nie zakładałbym że po kursie będzie gwałcił.
  • Odpowiedz
@KobKob ból dupy, że pewna grupa klientów może dopłacić, by wybrać sobie kto zrealizuje usługę xD
Nie uwierzysz, ale są sklepy gdzie pomagają dobrać staniki i UWAGA UWAGA prawdopodobnie Cię nie obsłużą
  • Odpowiedz
@TheJaster: To nie jest podobna logika, jak coś się dzieje to logiczne wzywać pomocy bo sytuacje mogą być różne, wiec przyciska taki ma uzasadnienie. Natomiast wybieranie specjalnie kierowcy kobiety żeby przejazd nie zakończył się przypadkiem gwałtem to sugerowanie, że przejazdy z mężczyznami kończą się gwałtami. Chodzi o równouprawnienie niech będzie w takim tylko wybór kierowcy ze względu na płeć bo ktoś sobie może życzyć przejazdu z kobietą, a ktoś tylko z
  • Odpowiedz