Wpis z mikrobloga

jak dla mnie nie ma tu żadnej dyskryminacji i super że powstała taka usługa. Jak widać jest droższa od zwykłego przejazdu o 4zl. Masz kaprys jazdy z kobietą? 4zl. Dyskryminacja byłaby gdyby kobiety miały przejazdy taniej, lub szybciej lub jakąkolwiek inaczej byłyby uprzywilejowane.


@vilay: dyskryminacja jest taka ze mężczyźni będą zarabiać mniej za sam fakt bycia facetem
  • Odpowiedz
Imo ta drama wykop to robienie z igły widły XD Cieszy że sporo Mirków wyżej z rigczem, przestańcie tworzyć chochoły a potem bohatersko je niszczyć - według mnie usługa na plus, będę mniej się obawiał o różową.
  • Odpowiedz
@KobKob: Ja cytrole, zrobić inbę z czegoś takiego to może tylko jakiś wykopek incel. Bardzo dobra opcja, moja różowa z chęcią skorzysta, po tych ostatnich medialnych doniesieniach, że jakiegoś uberowca poniosło i babkę chciał wykorzystać, to i ja będę spokojniejszy jak gdzieś taksówką będzie jechać. Ale nie, zesrajmy się na wykopie, bo ktoś będzie miał komfort psychiczny. Piekło mężczyzn, lol.
  • Odpowiedz
a co jak potencjalnie któraś kierowczyni Freenow będzie miała za duży dekolt i przez to poczuję się zgwałcony?


@KobKob: Porównywanie realnych sytuacji do "poczucia gwałtu". Chciałbym żeby prawami mężczyzn zajmowali się rozsądni, inteligentni ludzie, a nie takie intelektualne dno.
  • Odpowiedz
@Poinformowany1337 dokładnie, nie wiem o co jest ta spina. Nawet ja znam 2 przypadki jak obcokrajowcy z ubera czy innego przewoźnika zaczęli się dostawiać do znajomych które podwozili.

Uważam, że jakby kobieta wracała np nocą wypita z imprezy, to z korzyścią dla wszystkich jest żeby podwozia ja obca kobieta, a nie obcy facet. Jako kierowcy też różni ludzie pracują, mi jeden z bolta ukradł telefon i dopiero policja musiała od niego wyciągać
  • Odpowiedz
@vilay: aha czyli zaraz inne sieci taksowkarskie podlapia pomysl i okaze sie, ze bycie laska na taksie jest jak bycie laska na onlyfans (celowa hiperbola) i tyle z rownosci plac w zawodach ;)

to nie jest 'jaki popyt taka podaz', bo wiele firm chetnie by zrobilo podobne manewry w strone facetow, ale w obecnych czasach po sekundzie poleciala by taka fala krytyki i czarny PR, ze nie byloby czego zbierac. Takie
  • Odpowiedz
Czyli wychodzi na to, że kierowcy Freenow są gwałcicielami.


@KobKob: jak freenow to nie wiem, ale w przypadku Ubera było ostatnio kilka takich sytuacji, gdy kierowca zgwałcił pasażerkę albo ją molestował.
  • Odpowiedz
@KobKob: w dużych miastach, gdzie za kółkiem siedzi mnóstwo obcokrajowców nieposiadających rozumu i godności człowieka, to bardzo dobra opcja.


@Poinformowany1337: Czyli firma się przyznaje, że zatrudnia #!$%@? wie kogo, a wśród pracowników typuje potencjalnych psycholi czy gwałcicieli? Nowe, nie znałem.

Dobrze, czasami korzystałem, ale teraz będę już unikał tej firmy. Fajnie, że ostrzegają. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Równouprawnienie byłoby gdyby były też przejazdy tylko dla mężczyzn, a co jak potencjalnie któraś kierowczyni Freenow będzie miała za duży dekolt i przez to poczuję się zgwałcony?

A na uj przejazdy mężczyzn dla mężczyzn? Ponad 90% gwałtów (realnych, a nie urojonych) jest dokonywana przez mężczyzn, a większość kierowców to mężczyźni. Jakie masz uzasadnienie dla takiej usługi, oprócz dziwnego bólu tyłka?
  • Odpowiedz
Czyli firma się przyznaje, że zatrudnia #!$%@? wie kogo, a wśród pracowników typuje potencjalnych psycholi czy gwałcicieli? Nowe, nie znałem.


@piker: w jaki sposób podczas rozmowy kwalifikacyjnej sprawdzić, czy ktoś ma zapędy do molestowania lub gwałtu?
  • Odpowiedz
popyt taka podaż, w strip clubie myślisz że dają dodatki męskim tancerzom bo więcej osób bierze na taniec kobiety?


@vilay: a co z faktem ze kobiety bedą zarabiać więcej za to samo za sam fakt bycia kobieta?
  • Odpowiedz