Wpis z mikrobloga

@essa121: Może i można nie próbowałem. Tu chodzi o to że to powstało dlatego, że niby kobiety obawiaj się gwałtów przeczytaj link. Czyli wychodzi na to, że kierowcy Freenow są gwałcicielami.
  • Odpowiedz
@KobKob: jak dla mnie nie ma tu żadnej dyskryminacji i super że powstała taka usługa. Jak widać jest droższa od zwykłego przejazdu o 4zl. Masz kaprys jazdy z kobietą? 4zl. Dyskryminacja byłaby gdyby kobiety miały przejazdy taniej, lub szybciej lub jakąkolwiek inaczej byłyby uprzywilejowane.
  • Odpowiedz
@vilay: Równouprawnienie byłoby gdyby były też przejazdy tylko dla mężczyzn, a co jak potencjalnie któraś kierowczyni Freenow będzie miała za duży dekolt i przez to poczuję się zgwałcony?
  • Odpowiedz
@RozowaZielonka: lol tu nie chodzi o nienawiść do kobiet, tylko o #!$%@? pseudo "równouprawnienie" Też chciałbym mieć wybór żeby moim kierowcą był na pewno mężczyzna potencjalnie mniejsza szansa że zginę na drodze np.
  • Odpowiedz
@KobKob: ale problem w tym że były, kierowcą bolta czy ubera moze np zostać każdy nikt tego nie weryfikuje, przez co sa faceci co to wykorzystują, było nawet o tym w uwadze, dlatego pewnie konkurencja wyszła naprzeciw
  • Odpowiedz
@wrukwiony: FREE NOW wprowadził w Tójmieście przejazdy dla kobiet realizowane tylko przez kobiety. Świetny ruch w obliczu ostatnich doniesień o gwałtach sam nagłówek z linku. Czyli zakładają o ile jeżeli nawet nie mieli taki przypadków, to że mają wśród swoich pracowników potencjalnych gwałcicieli.
  • Odpowiedz
No to już w ich gestii żeby wiedzieli kogo zatrudniają, nie powinni się wstydzić swoich pracowników.


@KobKob: Dzień dobry, czy oprócz chęci pracy dla nas ma pan jeszcze zamiar pogwałcić sobie trochę?

Jak ty sobie to wyobrażasz?

Opcja jest spoko, bo tobie nic nie odbiera, a kobietom, które tego się obawiają dają spokój i opcję do wyboru. Nie musisz korzystać, na ciebie to nie wpływa.
  • Odpowiedz
@Queltas: @xblackwidowx Owszem nic nie odbiera ale sugeruje utrwala stereotyp że przejazd z mężczyzna może się równać = gwałt. Usługa niech będzie ale dla równowagi powinna być opcja przejazd jak ktoś chce tylko z mężczynza to nie byłoby problemu. Ja rozumiem, że kobieta może mieć takie obawy a ja np moge mieć obawy że zginę z kobietą za kółkiem to czemu nie ma opcji aby na pewno mój kierowca był mężczyzną?
  • Odpowiedz