Wpis z mikrobloga

@zupacebulowa: @Aroneu: @Arc2: no widzicie. A ja miałem analogiczną sytuację, o których piszecie, tyle że agresorką w Uberze była "kierowczyni", która próbowała się do mnie dobierać, kiedy pijany wracałem z miasta.

Czy w związku z tym, dla osób z takimi doświadczeniami, nie powinna powstać funkcja "przejazd dla niego"? O wiele bardziej komfortowo od tamtego incydentu czuję się z kierowcami Ubera / Bolta, którzy są płci męskiej.

Edit. Sprawę oczywiście
@zupacebulowa dokładnie, myślę, że od tych akcji z gwałtami w taksach spora część kobiet może unikać samotnej jazdy taksówką, więc dobre posunięcie firmy, żeby zapewnić większy komfort klientek, żeby nie bały się korzystać z usługi. Osobiście sama nie wpadam już na pomysł wracania wieczorem taksówką, bo nie chce mi się siedzieć na spinie, już wolę mpk.
No, ale uga buga znowu nas dyskryminują xD
@kicjow nie rozumiem z czego beka, kobiety mają prawo się bać, tym bardziej, ze jeździ dużo ciapatych i jakichś gruzinów, którzy wiadomo jacy są. Kursy są często w nocy gdy nie ma innych środków transportu. Wy przegrywy wiem, że nie mieliście nigdy dziewczyn, ale serio nie macie też matek, sióstr itd? To, pogadajcie z nimi o tym czy ta akcja jest ok. Jak dla mnie akcja na plus, jedynie mogli by sobie
@kicjow ciekawe kiedy ludzie zatrybia, ze takie chore akcje z nazywaniem ludzi/rzeczy nowymi nazwami aby pasowaly pod przedstawiana przez siebie chorą deologie prowadzi do takich rzeczy jakie ogladamy dzisiaj w wykonaniu ruskich

jeszcze ludzie jak ludzie, ale kiedy baby to zrozumieja...
( ͡° ͜ʖ ͡°)