Wpis z mikrobloga

@kicjow nie rozumiem z czego beka, kobiety mają prawo się bać, tym bardziej, ze jeździ dużo ciapatych i jakichś gruzinów, którzy wiadomo jacy są. Kursy są często w nocy gdy nie ma innych środków transportu. Wy przegrywy wiem, że nie mieliście nigdy dziewczyn, ale serio nie macie też matek, sióstr itd? To, pogadajcie z nimi o tym czy ta akcja jest ok. Jak dla mnie akcja na plus, jedynie mogli by sobie
@kicjow ciekawe kiedy ludzie zatrybia, ze takie chore akcje z nazywaniem ludzi/rzeczy nowymi nazwami aby pasowaly pod przedstawiana przez siebie chorą deologie prowadzi do takich rzeczy jakie ogladamy dzisiaj w wykonaniu ruskich

jeszcze ludzie jak ludzie, ale kiedy baby to zrozumieja...
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@blargotron: no nie pewnie, bo facet by mógł napaść łatwiej taką kobietę jak by sobie mógł zagwarantować, ze przyjedzie laska.

Co prawda napaście na kierowców są rzadkie i jak juz ktoś by chciał to zrobić to pewnie zrobił by i na gościu. Ale taka apka nie chce za to odpowiadać, adyskryminacja pozytywna juz się utarła ze mozna xD
@piteross no ale ja nie twierdzę że jest inaczej. To ty napisałeś z prywatną firmą "może robić co chce". Chyba po prostu zapomniałeś dodać że masz na myśli te konkretne działanie a nie tak ogólnie.
@kicjow: #!$%@? o ile ja feministek nienawidze jak każdy i pewnie nawet na standardy wykopu mam zbyt konserwatywne poglądy to wy przegrywy naprawdę nie macie pojęcia o kobietach bo nigdy z żadną nie rozmawialiście.

Kobieta sam na sam z facetem, zwłaszcza wieczorem, zwłaszcza jak on prowadzi to jest coś czego wy po prostu nie zrozumiecie jak one się czują. Wyobraźcie sobie, że idziecie w nocy przez nieciekawą dzielnicę to będzie ułamek
Chyba każdy kto kiedykolwiek chociaż słyszał historię jak creepy potrafią być kierowcy w stosunku do kobiet nie ma nic przeciwko takiemu rozwiązaniu.


@Aroneu: no to niech wprowadzą system ocen kierowcy i wyrzucają tych co zbierają negatywne opinie?

Poczekaj moment... taki system już istnieje. Czyli mają w dupie oceny jakie dostają kierowcy?

ale z czym problem? To nie jest pomysł z dupy tylko coś co wyszło w badaniach rynku i odpowiedź na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kazal: A co to za problem? Już musieli zapłacić 2k ponad za kurs prawa jazdy (w tym badanie lekarskie), co za problem 100-300zł za psychologa? Mówię o rozwiązaniu problemu kierowców gwałcicieli.
Dobra, to ja zostanę kobietą i wypróbuję to. Dam znać jakie były rezultaty.


@blargotron: ale co Ty chcesz próbować? Jak nie jesteś kobietą, zawsze słabszą i mniejszą od facetów (tak, wiem, są wyjątki), przez całe życie dorastającą jak koledzy w szkole są silniejsi i szybsi itd a potem przychodzi dojrzewanie, ZAWSZE jest pewne napięcie seksualne pomiędzy osobami różnej płci (tak wiem, chyba, że są homoseksualni), zawsze to napięcie jest też mocno
A co to za problem? Już musieli zapłacić 2k ponad za kurs prawa jazdy (w tym badanie lekarskie), co za problem 100-300zł za psychologa? Mówię o rozwiązaniu problemu kierowców gwałcicieli.


@blargotron: Bardziej by to rozwiązało problem kierowców w ogóle, bo nie potrafię sobie wyobrazić chętnych na płacenie za udowodnienie, że nie ma się rysu psychologicznego gwałciciela. Jakaś totalna abstrakcja.
Nie mówiąc już o tym, że nikt nie robi prawa jazdy tylko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JimNH777: Jestem słabszy, niższy i wolniejszy od 90% mężczyzn i tak dorastałem. i to nie prawda co do napięcia, nie zawsze. Ja nie mam żadnego napięcia przy żadnej kobiecie, bo jestem aseksualny (jak jakieś 2% ludzi).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kazal: Nie mówię tylko o gwałceniu tylko ogólnie o aspołeczność czy innych zaburzeniach osobowości. Gwałt czy nawet chamska odzywka to wynik nieszanowania innych ludzi. Cechy tego typu są testowalne wywiadem i testami (i nie jest łatwo je oszukać, chyba, że osoba jest ponadprzeciętnie inteligentna).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kicjow: dlaczego z kierowczynią a nie z kierowcą, skoro kierowca kończy się na a to znaczy, że to babska nazwa. Potrzebujemy męskiego odpowiednika kierowcy!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kicjow: Hmm, sam nie wiem, może oferta skierowana do kobiet którym zależy na niebyciu zgwałconą jak się to w Polsce czasem dzieje?

@Arc2: typie, właśnie zasugerowałeś, że mężczyznę trzeba brać za potencjalnego gwalciciela i zasugerowałeś w tym samym zdaniu, że mężczyzni nie są gwałceni. Jesteś obleśny.
@Tywin_Lannister: Kocham Koniki odpisał w sposób z którym się zgadzam, rynek weryfikuje potrzeby klientów.
Twój przypadek to oczywiście tragedia, sam też byłem swojego czasu molestowany. Jestem pewien że jeśli rynek się zmieni i powstanie potrzeba to będą dostępne takie przejazdy.
Proponuję mailować w tej sprawie do firm pełniących usługi przejazdowe.

@TypowyPolskiFaszysta: Ofiara napastowania jest winna? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Morf: Może mają system oceniania w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@blargotron: wracałam ze swoich własnych 21 urodzin taksówką z postoju, ciemno jak w du*ie, ja bez okularów ślepa jak kret (kurza ślepota plus krótkowidz), taksówkarz zaczął mi proponować żebym zapłaciła w naturze i rzucać niewybredne teksty, ja przed oczami już sceny z filmów ale na szczęście wypuścił mnie bez problemu. Zadzwoniłam na korporacje zgłosić. Usłyszałam, że bez numeru taksi to tak generalnie oni nic nie zrobią i że to na pewno