Wpis z mikrobloga

@Mfalme_Kitunguu: Coś w tym jest. Myślę, że większość wychowanych na blokowiskach w mniejszych czy większych miastach, pod wpływem działania grupy, zaczyna próbować alkoholu czy fajek w młodym wieku. Jakieś tam pierwsze degustacje 13/14 lat, pierwsza bomba po vódce 15lat. Na wsiach to pewnie tak samo tylko zamiast Absolwenta/Bolsa to Amarene ciągną
  • Odpowiedz
@Mfalme_Kitunguu: coś w tym jest
pamiętam jak typ mi w III klasie technikum bodajże opowiadał że odkąd miał osiemnastkę to już go tak do chlania nie ciągnie, walnie najwyżej browara czy dwa na wieczór i to tyle bo wcześniej to nie było tygodnia żeby nie było jakiejś imprezy na której jechał niemal do odcinki
dziwnie się tego słuchało gdy mówił to gość mający 19 lat
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: Powiem Ci, że mnie też nie ciągnęło aż tak do alkoholu. Jedynie okazjonalnie po 16 roku życia może z 4 razy do roku wypiłem z 2 piwa. Po 18 roku życia było to podobnie, głównie na jakichś okazjach (imieniny, urodziny, sylwester). Problem zacząłem zauważać po powrocie z odwyku narkotykowego, gdy zacząłem co raz częściej sięgać po piwo czy whisky z colą. W sumie mogłem się na to przygotować, że po
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mfalme_Kitunguu: Polska to w tym kontekście też ciekawy kraj gdzie picie alkoholu to jakiś powód do dumy i wymóg do wszelkiej maści imprez j spotkań towarzyskich.
Dobry przykład już masz w pierwszych komentarzach jak ten @Conscribo - w stylu uderz w stół a nożyce się odezwą.
Kogo to interesuje od kiedy i ile chlejesz?
  • Odpowiedz
@qwert0: Widzisz, tobie się udało oprzeć środowisku. Ja przez swoje kompleksy i potrzebę zaistnienia w grupie starałem się robić to co oni. Oczywiście nie powinienem ich tutaj winić za moje uzależnienie, gdyż jest to tylko i wyłącznie moja wina.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@m0rgi: Jeżeli Ciebie to nie interesuje, to po co się udzielasz?

@Conscribo: Gdy ktoś wstawia mema o piciu to czemu opisujesz swoją historię która nikogo oprócz ciebie niefascynuje i nieinteresuje?
  • Odpowiedz
Nie nie prawda przynajmniej w moim przypadku ja mam 24 lata i nigdy w życiu alkoholu nie piłem # bardzo duży przegryw Moje życie to wogóle było i jest bardzo smutne i samotne
  • Odpowiedz