Wpis z mikrobloga

@Martinjz: No widzisz, niby każdy głupek może skończyć, a jednak nie każdy kończy. Nawet po głupiej filozofii czy europeistyce plus znajomość języka możesz w korpo zarabiać całkiem niezłe pieniądze a jak dojdziesz do managerskiego stanowiska to już całkiem spoko. Bez studiów ta dosć popularna ścieżka jest w zdecydowanej większosci przypadków zamknięta moze poza it, ale nawet w it ciężko zostać dajmy na to team leaderem bez studiów, choć nie koniecznie muszą
reżymowych samorządowych


@Kempes: Co? Przecież samorządy przyczyniają się do decentralizacji władzy i przybliżenia jej do obywateli.

Czy działa to idealnie? Nie. Czy zmienia to słuszność podziału terytorialnego? Niezbyt.
@Kempes: Korwin publicznie dystansuje się od inteligencji oraz ludzi wykształconych, a do tego zapowiada, że w państwie Konfederacji nie byłoby dla nich miejsca. Taki przypływ szczerości od dziadzia Korwina, nie spodziewałem się.

Btw, prawaki tak lubią wszelkie korelacje w swoich wywodach. Ciekawe, że przy korelacji wyższego wykształcenia ze szkalowaniem Korwina chłopski rozum nie podpowiada mu bardziej oczywistego wniosku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dusk_Forest77, z tym korpo to bym nie przesadzał... Sam jestem po dwóch kierunkach plus język i jakoś do korpo się dostać nie mogłem więc na tysiąc chętnych wezmą sto i reszta musi szukać pracy po urzędach czy mniejszych firmach u Janusza. Swoją drogą zarobki netto między 3500-5000 to nie są jakieś bardzo dobre kwoty