Wpis z mikrobloga

@kadrowiec: Tez jestem kadrowcem i tez sobie zwalniam ludzi. Ba, już raz w sądzie pracy u nas próbowano się wybielać z niszczenia wizerunku firmy (pan pracownik głosił niemile tezy o czarnoskórych i przywróceniu niewolnictwa dla tejże grupy społecznej)

W sądzie przegrał. A dokładnie taka sama sytuacja, pracodawca podany na profilu fb, tylko do nas poszły zgłoszenia na maila ze kogo my zatrudniamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@suqmadiq2ama: No i słusznie. Tez pracuje ze mną dzban który jako wyborca konfederacji bronił kościoła, kocha Kaję godek i nienawidzi gejów i jest zwykłym rasistą. Niejednokrotnie pisał takie rzeczy na Facebooku, że po dwóch miesiącach od dodania go do znajomych usunęłam jego profil bezpowrotnie. Oczywiście publicznie oznaczone miejsce pracy. Wstyd. A jak mu zwróciłam uwagę to zasłaniał się wolnością słowa.
@pablo397: wiele osób pochwalalo mordowanie cywili w Afganistanie/Iraku/Libii pod przykrywka terroryzmu czy produkcji broni chemicznej. W Iraku broni chemicznej nigdy nie znaleziono. Roznica jest taka, ze tam pokoj krzewili amerykanie. Wiec ich PR byl swietny. Amerykanue to obroncy swiata i jest git. Nawet jak dowodow nie ma. Ruscy maja taki PR, ze nawet gdyby Ukraina gazowala obywateli to ludzie by ruskim nie uwierzyli. W obu przypadkach jeden kraj napadal na drugi
@suqmadiq2ama: bardzo dobrze napisane wypowiedzenie, to już połowa sukcesu, typ nie ma jak podważyć szczegółów typu brak konkretnego uzasadnienia.
@muse: a teraz wyobraź sobie że sędzia któremu to mówisz nie jest idiotą, który bezkrytycznie wierzy, że no cóż, przypadki chodzą po ludziach, i rzeczywiście mogli ukraść dane do konta na fb. Co więcej mogę się założyć że miał przed sobą niejednego gagatka tłumaczącego się w ten sposób.
@lublinmk: ale ile jest przypadków na świecie, że ktoś się pod kogoś podszywa? mógł to zgłaszać wielokrotnie (dowodów nie będzie, bo robi się to przez fb). przypominam, ze to pracodawca z góry założył że to jego profil społecznościowy, nie upewniając się wcześniej czy tak naprawdę jest. przypominam też, że sędzia w takich sprawach nie może opierać się na przypuszczeniach - liczą się fakty. już pomijając, że w mojej ocenie teoria że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@suqmadiq2ama: i cyk sad pracy, odszkodowanie i przywrocenie do pracy bo jesli poszkodowany nie jest ulomkiem i sie nie przyznal to pp nie jest w stanie udowodnic przed sadem ze to on napisal taka tresc na fb.
rownie dobrze mogl miec otwarta strone fb podczas imprezy i "ktos" kogo pp nie poda a sadowi moze podac 50 osob ( ͡ ͜ʖ ͡) dokonal tego zbrodniczego wpisu
Teraz klaskacie ale ciekawe jakie reakcje by były jak w uzasadnieniu było by ze "z uwagi na szkalowanie kaczafiego na FB masz wypierdzielać" ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@printf: Po to internety wymyśliły nicki, żeby takich #!$%@? nie było XD No, ale trzeba wszystko robić na twarzoksiązce i miec oficjalne konto. Gdyby mogli to jeszcze by zrobili weryfikację legitnego konta.