Wpis z mikrobloga

@suqmadiq2ama: eee i tak #!$%@?ć pocztę polską. Nie srajcie żarem wykopki. chwalić pocztę polską to jak chwalić pis


@PrzeKomentator: To beka z dzbana a nie chwalenie poczty, jakby pracował w żabce i się podpisał jako żabka pracownik to też powinien obskoczyć kopa w dupe z roboty
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: nie tyle mi chodzi o opinie takie czy owakie ale nawet o rzucanie bluzgami w komentarzach, dla mnie to wygląda całkowicie abstrakcyjne: komentarz typu "#!$%@? dzbanie" podpisany Jan Kowalski i miniaturka uśmiechniętego janusza
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: po to są fejk konta, jak można podać swoją opinię w miejscu gdzie przebywa kilka tysięcy innych ludzi? Fejkkonto jest po to by pisać opinie, albo żeby znajomi nie widzieli że należysz do grupy które tacy znajomi by wyśmiali . Z oficjała to se możesz pisać co najwyżej o piłce i podróżach.
  • Odpowiedz
@jakub972 Mnie cieszy to, że przekonanie, iż "w internecie można wszystko" przechodzi do lamusa. Tak samo cieszyły mnie konsekwencje jakie spotkały kurdej szatan po idiotycznym wpisie.
  • Odpowiedz
@ciezki_przypadek: można. Uwierz mi można.

Co innego gdyby napisał to pod pseudonimem, niestety do ludzi nie dociera że jeśli podpisujemy się imieniem i nazwiskiem wraz z informacją gdzie się pracuje - może to źle wpłynąć na wizerunek firmy (nie żeby wizerunek Poczty dało się bardziej #!$%@?ć ;).

Niestety ludzie muszą sobie uzmysłowić że są jakieś granice.
  • Odpowiedz
polegające na naruszeniu dobrego imienia Poczty Polskiej.


@suqmadiq2ama: Naruszeniu czego?
Wystarczy udowodnić, że nie można naruszyć dobrego imienia czegoś, co dobrego imienia nie ma.
  • Odpowiedz
@ciezki_przypadek: można :) jak bedziesz np groził szefowi lub innym pracownikom, albo napiszesz ze firma gdzie pracujesz to gówno.


@JWP1: Jeżeli napiszesz że firma w której pracujesz to gówno to dyscyplinarka leci za opublikowanie tajemnicy firmowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jak ludzie pod swoim imieniem i nazwiskiem wypisują na FB nieraz takie rzeczy że głowa mała


@bitcoholic: widzisz, Tobie się nie mieści, mi się nie mieści, a wczoraj dowiedziałem się, że gość którego znam osobiście ma mieć sprawę w sądzie za pisanie na FB coś o cyganach xD najlepsze w tym wszystkim jest to, że jeśli zasądzą mu winę, to straci robotę, bo musi być niekarany xD
  • Odpowiedz