Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@Kumpel19: ach, ten klasyczny już fikoł. Argumentum ad emocjum. Mam flashbacki z koronahisterii i popularnego wówczas "wirus jest mega groźny, ledwo po nim żyję dlatego wszyscy musimy się zaszczepić!".

Prawda jest taka, że Polak zaczyna być obywatelem drugiej kategorii w swoim kraju. I zanim się zapropgramowane npc zesrają - nie, to nie jest wina tych biednych uchodźców tylko naszego #!$%@? rządu i ich decyzji.
Zaczynają psioczyć na Ukraińców, że benefity dostają a pamiętajcie, że ogromna część z nich zostawiła za sobą całe życie, dobytek, dom, często rodzinę i przyjechała do obcego Państwa mieszkać na halach sportowych czy w tymczasowych mieszkaniach.


@ATAT-2: Nie na Ukraińców, tylko na dzbanów, którzy nie widzą nic złego w zwiększaniu socjalu. Na dodatek socjalu dla obcych ludzi.
pamiętajcie, że ogromna część z nich zostawiła za sobą całe życie, dobytek, dom, często rodzinę i przyjechała do obcego Państwa mieszkać na halach sportowych czy w tymczasowych mieszkaniach.


@ATAT-2: co mnie to obchodzi? Chcesz pomagac to pomagaj ale mnie do tego nie zmuszaj. A dawanie publicznych pieniędzy to zmuszanie. Jestem przeciwko dawaniu czegokolwiek komukolwiek a już szczególnie obcym którzy tu nie płacą podatków.