Wpis z mikrobloga

#tinder #zalesie #rozowepaski Ponad miesiąc pisania, wysyłania sobie codziennie fotek. Niemożliwość spotkania się przez choroby wreszcie to miał być ten dzień bo się umówiliśmy nareszcie, pojechałem do niej. Moja podróż trwała dwie godziny i wreszcie jestem a jej nie ma, nie odzywała się akurat dziś no ale jak bylo umówione to umówione, czekam już 40 minut a ona dalej nic, zgłodniałem i akurat bym McDonald obok to wpadłem teraz, zjem to co mam i wracam do siebie... (,)
Velion - #tinder #zalesie #rozowepaski Ponad miesiąc pisania, wysyłania sobie codzien...

źródło: comment_1647183054euxDWhOw5sioZJh71SwhJ5.jpg

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oczywiście, że to możliwe. Ciężki autyzm na przykład. Co to zmienia? Kobiety mają mnóstwo wymogów wobec mężczyzn, z czego najważniejszy jest wygląd, ale to nie znaczy, że nic poza tym się nie liczy


@PoncjuszPijak: każdy ma, obojętnie jakiej jest płci. Ja jestem wysportowany, aktywny i nie wyobrażam sobie być w związku z osobą otylą i taką, która o siebie nie zna, seks to samo. Może nie wiem jak być mądra i po prostu fajna, to się tym brzydzę.

To akurat jest nieuzasadniony
  • Odpowiedz
@technojezus:

każdy ma, obojętnie jakiej jest płci. Ja jestem wysportowany, aktywny i nie wyobrażam sobie być w związku z osobą otylą i taką, która o siebie nie zna, seks to samo.


Jakie masz wymogi jest kompletnie nieistotne dla kwestii zestawienia średnich wymogów kobiet i mężczyzn, gdzie panują duże
  • Odpowiedz
Kiedy się nauczycie, że tłumaczenie dowodów anegdotycznych mija się z celem?

Może inaczej. Znajdzie się grupka blackpillowców, którzy nie rozumieją badań i dokonują nadmiernej generalizacji, twierdząc, że "nie ma szans". To błąd. Szanse są, tylko że niskie. To znaczy, że gdy weźmiesz 1000 spiedoksów, to może kilku z nich jakiś tam sukces odniesie. Później ludzie wskazują na nich, triumfalnie ogłaszając, że "da się". Taki błąd przeżywalności, coś takiego zapada w pamięć, bo
  • Odpowiedz
Mając znajomego "chada" mam dość dobry ogląd na to jak wyglądają relacje seksualne z kobietami z jego perspektywy.


@PoncjuszPijak: no, a ja znam chada, który odrzuca kobiety jak głupi, bo się boi i sie wstydzi swojej przypadłosci. Nigdy nie był w związku. Znam masę przegrywów z wyglądu i są przebojowi oraz mają partnerki.

Liczy się twoja głowa. Możesz nie wiem jakim czadem być, masz np. poważne jąkanie i #!$%@? zrobisz,
  • Odpowiedz
@Velion: Przykro mi Miras :( Następnym razem nie daj się zbyć i stawiaj sprawę jasno. Dłużej niż 2 tygodnie nie ma co pisać, jak się chce to godzinę wolnego czasu znajdzie na spacer. I zawsze, ale to zawsze zawsze w dzień spotkania zapytaj o potwierdzenie czy wyjście jest aktualne. Zawsze mi szkoda takich sytuacji, bo dobre chłopaki starają się, poświęcają czas i środki a druga osoba tego nie docenia :(
  • Odpowiedz
Mężczyźni nie dostają małpiego rozumu na widok jakiejś celebrytki (w sensie nie bardziej niż na widok jakiejkolwiek randomowej laski)


@PoncjuszPijak: Wybacz, ale aż złapałem się za głowę. Oczywiście, że dostają i to NIEPORÓWNYWALNIE częściej, niż kobiety - stąd popularność chociażby cyckostreamerek i onlyfans, gdzie dosłownie ARMIE mężczyzn rzucają duże kwoty za nic.
  • Odpowiedz