Wpis z mikrobloga

#tinder #zalesie #rozowepaski Ponad miesiąc pisania, wysyłania sobie codziennie fotek. Niemożliwość spotkania się przez choroby wreszcie to miał być ten dzień bo się umówiliśmy nareszcie, pojechałem do niej. Moja podróż trwała dwie godziny i wreszcie jestem a jej nie ma, nie odzywała się akurat dziś no ale jak bylo umówione to umówione, czekam już 40 minut a ona dalej nic, zgłodniałem i akurat bym McDonald obok to wpadłem teraz, zjem to co mam i wracam do siebie... (,)
Velion - #tinder #zalesie #rozowepaski Ponad miesiąc pisania, wysyłania sobie codzien...

źródło: comment_1647183054euxDWhOw5sioZJh71SwhJ5.jpg

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
@Pilaf: Ja to wypomniałem, pewnie duma nie pozwoliła mu się przypomnieć, widać też co to mieli za marny kontakt, wysyłali sobie zdjęcia, pewnie jedzenia czy inne pierdoły.
  • Odpowiedz
@Velion: I masz nauczkę za bycie frajerem. Najpierw się rozmawia telefonicznie, a później spotyka. Nie jeździ się 2h na pierwsze spotkanie. Nie spermi się do laski, która równie dobrze może nie istnieć. W ogóle simpienie jest niegodne wartościowego mężczyzny.
Ech, kiedy mężczyźni zrozumieją, że jak są nieatrakcyjni, to tinder jest najgorszym miejscem do szukania? Nie potrafisz znaleźć irl, a szukasz w miejscu, gdzie jest ~4 razy więcej chłopów niż bab,
  • Odpowiedz
ja do dziewczyny miałem 530 km w jedną stronę i się do niej przeprowadziłem :) więc się da. Ale czy miesiąc pisania to dużo? Ja ze swoją pisałem dwa miesiące zanim się spotkaliśmy.


@sinuh: same here, tylko że to było 11 lat temu, i się nie przeprowadziłem bo ostatecznie się po kilku latach rozstaliśmy. Ja pisałem pół roku wcześniej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Da się żyć
  • Odpowiedz
@little_muffin: Ale urojenia femoidalne xD faceci z gigantycznym powodzeniem ciągnący kilka srok za ogon, bawiący sie uczuciami kobiet to margines, dla ciebie jest jednak grupą reprezentatywną, no ciekawe czemu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Velion: a dlaczego ona nie mogła przyjechac, czy nie wiem, spotkać się w jakimś wyznaczonym miejscu? Dlaczego wy się dajecie tak upodlić?

Zachowała się jak gówno, ale chłopie szanuj się, a nie #!$%@? myślisz.

Dodatkowo jak już ktoś pisał, jak Ty sobie wyobrażasz relacje z kimś kto kieszka kilkadziesiąt km dalej?
  • Odpowiedz
Różnica jest taka, że kobiety lecą na wąskie grono "chadów", którzy mają tak duży wybór, że wykorzystują wiele kobiet w podobnym czasie. Bo mogą, bo mają łatwo. Z kolei przeciętniacy nie mają prawie żadnego powodzenia, więc nie zdradzają, bo raz, że nie mają okazji, a dwa, że cenią partnerkę, bo jest kimś wyjątkowym dla nich, a nie tylko kolejną zabawką jak dla chada. Kobiety skupiają uwagę na chadach i oceniają męskość na
  • Odpowiedz
@PoncjuszPijak: rozumiesz, że i ,,czad" z wyglądu może nie mieć psrtnerki, bo ma problemy fizyczne/ciężkie wady, ktorych nie widać?

Ty chyba przegrywa nie widziałeś. Nie pamiętam kiedy ostatnio widziałem młodą parę z gościem poniżej 4/10.


Raczej Ty nie widziałeś. Masa osób skiny fat, z bebzonami, zakola i z 175cm mają parterki. Mój brat cioteczny od 18 roku życia ma x razy ladniejszą dziewczynę, a w wieku 25 lat ślub z nią brał. Gość 172cm, skinny fat z piwnym brzuchem. Wygląda obrzydliwie. Jak to
  • Odpowiedz
@little_muffin: wiem, wspaniała to była akcja, nie zapomnę jej nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A najlepsze, że ten gość wygladał obrzydliwie, otyły i ogólnie przegryw jak z okładkim, a peklowal, no ale dla przegrywów jak nie masz min 180cm, sylwetki Phelppsa to it's over
  • Odpowiedz
rozumiesz, że i ,,czad" z wyglądu może nie mieć psrtnerki, bo ma problemy fizyczne/ciężkie wady, ktorych nie widać?


@technojezus: Oczywiście, że to możliwe. Ciężki autyzm na przykład. Co to zmienia? Kobiety mają mnóstwo wymogów wobec mężczyzn, z czego najważniejszy jest wygląd, ale to nie znaczy, że nic poza tym się nie liczy.

Masa osób skiny fat, z bebzonami, zakola i z 175cm mają
  • Odpowiedz
Jak to wytłumaczysz?


Jeszcze co do tego wątku, to jednym z wyjątków od reguły jest znalezienie partnerki we wczesnym wieku - jak tutaj podajesz 18 lat. Jeśli taka nie ma punktu odniesienia i stworzyła silną relację za młodu, to spierdoks fizyczny ma nieco większe szanse.

Przegrywy odkrywają Amerykę, że mężczyźni chcą jak najladniejsze kobiety, a kobiety mężczyzn xD


@
  • Odpowiedz