Wpis z mikrobloga

@luxkms78 nie napisałem, że komuś innemu będzie zajebiście łatwo. Nawet nie napisałem, że będzie łatwo. Napisałem, że lesbijkom być może będzie ciężej znaleźć kogoś chętnego zaoferować im miejsce w mieszkaniu.

@tentakijeden no a ja nie widzę problemu z wyspecjalizowaniem się w pomocy osobom lgbt, bo jak już się znajdzie jakaś para lesbijek to lepiej żeby znalazły miejsce u kogoś, komu to nie będzie przeszkadzało nawet jak się dowie.
@Brzychczy trzeba łączyć a nie dzielić. Wszyscy powinni sobie odpuścić głupie ideologiczne wojenki. Dla rudych też osobna wyspecjalizowana grupa? Póki nie ściągnie czapki, to nie widać. A co z głupimi ludźmi? Jak ktoś się dowie dopiero w domu że debila sprowadził? Są jeszcze flejtuchy, lenie, roszczeniowi, zoofile, złodzieje, leworęczni, kolorowi, anarchiści, muzułmanie itd. itp. Przestańmy doszukiwać się różnic. Tu chodzi o ludzkie życie a nie pierdoły
@tentakijeden: To, że wszyscy powinni sobie odpuścić głupie ideologiczne wojenki, nie oznacza że wszyscy to zrobią, dlatego taka organizacja może być pomocna chociażby w znajdowaniu dla osób lgbt miejsc, gdzie oferujący lokum nie będą mieć problemu z przygarnięciem osób lgbt.

Zgadzam, się że powinniśmy przestać doszukiwać się różnic między tą organizacją a innymi pomagającymi organizacjami. Najważniejsze, że pomagają.
@Brzychczy oo. To skoro popierasz specjalne traktowanie LGBT w tym względzie, to co z całą resztą ludzi, którzy z różnych względów mogą komuś nie pasować? Dla wszystkich jakieś specjalne grupy? Przecież to jest utopia. Zrozum proszę ( i wy wszyscy którzy tak myślicie) że osoby LGBT są ludźmi jak wszyscy inni ( to jest chyba wasze główne hasło), a skoro tak, to należy ich traktować jak wszystkich innych. Czy dość jasno się
@tentakijeden To, że utopią jest rozwiązanie każdego ewentualnego problemu między uchodźcami a osobami udostępniającymi im miejsca nie znaczy, że pomoc tej organizacji nie okaże się przydatna w uniknięciu zawczasu części takich problemów.
@luxkms78: typie to jest organizacja dla homoseksualistow dzialajaca od 95 wtedy to nawet nie bylo tego calego gender i qwertyplq+ niech se robia co do nich nalezy. Polscy hodowcy psów pomagają tamtym hodowcom, prawnicy tamtym prawnikom, pszczelarze tamtym pszczelarzom i się na to nie oburzasz przyznaj po prostu że nie lubisz pidarastów czy jak tam ich sobie nazywasz a nie udawaj, że chodzi ci o równość
@luxkms78 no właśnie już kręcą. Zaraz będzie wywiad z organizacją która zajmuje się pomaganiem lgbt bo widocznie jest taka potrzeba, bo Przecież Polacy są nie tolerancyjni itp., itd. a potem już artykuły w gazetach, rozmowy w telewizji śniadaniowej. Stary patent