Wpis z mikrobloga

Mały Update na 5-6 tygodni przed zawodami

Plany trochę się w ostatnim czasie pokomplikowały, kto śledzi, ten pewnie kojarzy moje problemy żołądkowo/przełykowe, póki co już zażegane i po 3-4 dniach bez treningu, mogłem wrócić do pracy na pełnych obrotach, uszczerbek w formie oczywiście był, myślę że cofnąłem się o jakiś tydzień, ale treningowo, ciężary wciąż jak NA MNIE wysokie.

Od dziś małe zmiany w SAA:
Test 490mg (Obniżone z 700)
Npp 0mg (#!$%@?, było 350)
Tren 490mg (dodane z 420)
Master 490mg (dodane z 350)
Clen 80mcg (dzień)
Wino 50mg ed (dodane, było 0)
Gh 6iu
Insa 0iu postworkout (#!$%@?, było 7iu)
Hcg 250iu e3d.
Letro 1/4 ed (zmiana z ari 1/2 ed)

Cardio 7x75min, dzielone na 2 sesje, chyba że mi #!$%@? i skręcę na raz rano, albo mam #!$%@? dzień i dokręcam w nocy.

Makro 350/23/200 2440 kcal Treningowy. (licząc już wszystko) (Ucięte 70WW)
Makro 335/52/80 2120kcal Nie treningowy.(ucięte 70WW)

Waga około 100kg. (Aktualna forma w komentarzu.

Co do kanału na YouTube, dużo pomysłów rodzi się w mojej głowie, dwa które chciałbym na pewno zrealizować:
Po uzyskaniu 5000 subów (planuje do końca roku) - 10K Kilokalorii Challange w jednym posiłku.
Po uzyskaniu 10000 subów (1,5 roku?) - trening po 5 browarach. (nie pije alkoholu w ogóle, także będę #!$%@? w #!$%@?)

#lewusmusisz
#silownia
#trening
#dieta
#mikrokoksy
#mirkokosy
#szczecin
  • 26
@Lewusx: Wiem, że się powtarzam, ale takie krótkie filmiki - shorty - to nawalają nowych subskrybentów jak szalone. To można nawet z dłuższych filmików przerabiać ujęcia na jakieś śmieszne filmy/memy/motywacyjne gadanie/fajne ujęcia z treningu i wyświetlania i suby lecą same. Ja sam mam kanał gdzie po prostu sobie archiwizuje nagrania z treningów. I jak nagranie ma <1 min, to wyświetlania są x10 albo x20, komentarzy też więcej zazwyczaj i subskrybentów też
DywanTv - @Lewusx: Wiem, że się powtarzam, ale takie krótkie filmiki - shorty - to na...

źródło: comment_1646824858ugtfNjDBSuX4P64YG5LleG.jpg

Pobierz
@iamdoctor: Nieeee, jak nabudujesz masy na taki szkielet, to wciąż możesz wyglądać naprawdę dobrze, a takie karzełki jak ja, mimo, że w miarę #!$%@?, będą znikały przy Tobie. Przykład, kulturyści obok strongman'ów. :)
@Lewusx: czego to zawody, wyciaganie #!$%@? z wody?

Po uzyskaniu 5000 subów (planuje do końca roku) - 10K Kilokalorii Challange w jednym posiłku.

Po uzyskaniu 10000 subów (1,5 roku?) - trening po 5 browarach. (nie pije alkoholu w ogóle, także będę #!$%@? w #!$%@?)


no i to sa koleszko cele zyciowe, tak trzymaj