Wpis z mikrobloga

W końcu wyszłam się spotkać z ludźmi. Oh, tak długo nie miałam interakcji, że zapomniałam jak to jest spędzać z ludźmi czas i się komunikować, czasem mózg mi się wyładowywał społecznie, ale potem wracał do normalności.
Tak, prasowanie nie jest moją mocną stroną jak widać.

Czy też macie tak, że na jakiś czas robicie tryb samolotowy w stosunku do ludzi, a potem wracacie i znów to samo.
smuteczek2000s - W końcu wyszłam się spotkać z ludźmi. Oh, tak długo nie miałam inter...

źródło: temp_file2567127680219333896

Pobierz

Kontakt z ludźmi jest dla mnie:

  • trudny. 22.3% (37)
  • łatwy. 19.3% (32)
  • łatwy, ale unikam ludzi. 36.7% (61)
  • zbędny. 21.7% (36)

Oddanych głosów: 166

  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy też macie tak, że na jakiś czas robicie tryb samolotowy w stosunku do ludzi, a potem wracacie i znów to samo.


@smuteczek2000s: Normalnie nie, ale po ostatnich wydarzeniach w życiu prywatnym, często uskuteczniam taką praktykę.
  • Odpowiedz
@smuteczek2000s: Mnie w kontakcie z ludźmi #!$%@? to, że ciężko się z nimi umówić XD
Albo potem dzień przed odwołują.
I pomyśleć, że osobą, z którą najłatwiej się zgadać jest ta, której ewentualną niedyspozycję mogę wybaczyć, bo ma migrenę, padaczkę i parę innych gówien (,)
  • Odpowiedz
@smuteczek2000s: jeśli wszystko z Tobą w porządku to naturalnie nie unikasz ludzi. Jesteśmy stworzeni przez naturę do poszukiwania kontaktu z ludźmi. Jakiegokolwiek. Ty na przykład zamieniasz tę potrzebę na życie w internecie, ale nie jest tak że da się oszukać system. Samotność wpływa na nie tylko na nasz mózg, ale i cały organizm(np. skraca życie).
  • Odpowiedz