Wpis z mikrobloga

Nagle dolar prawie -3% bo śmieszny grubasek z RPP powiedział, że podnosimy stopy procentowe i ciężej będzie zaciągać kolejne kredyty. A tym samym firmy w PL będą miały droższe finansowanie inwestycji i tym samym gospodarka zwolni. No, ale dolar w dół, złotówka w górę, bo podnieśli stopy. Kij, że gospodarczo jesteśmy w dupie i idziemy na dno. Głupcy jeszcze będą patrzeć na dolara po 7-8zł jak nie 10zł.

#biznes #inwestycje #gielda #pieniadze #polska
  • 12
@Lewy91: nie miej mnie za głupca, od dawna nie mam żadnych PLN na koncie poza tymi, które służą do bieżących opłat, wszystko zainwestowane i nic poza moimi nieruchomościami nie ma nic wspólnego z PLN (akcje tylko USD, bitcoin).
@YoureGoingDown: co tam kredyt na kawalerkę wzrósł i już nie będzie nawet tych 200pln na inwestycje w btc? jurek przegapiłeś 3 lata taniego btc i ładujesz się w niego teraz. Ty to jednak jesteś człowiek myślący. Tyle, że inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WhiskeyIHaze: tylko, że ja na nim zarobiłem miliony, gdy był tani i sprzedawałem po 3k$, 6k$, 12k$ i 24k$
a ty co? ciągle 3-5 BTC i myślisz, że masz dużo? ( ͡° ͜ʖ ͡°) mogę kupować, już nie po to, żeby się wzbogacać, ale chronić majątek koleżko
@YoureGoingDown: wierzyć to można w boga. Ja wiem, że #!$%@?łeś hajs na lisku tak jak większość stałych bywalców tego tagu. jak już to ty uwierzyłeś w to, że zarobiłeś na btc miliony i żyjesz z dywidend z maca. Ale już ci pisałem, że wypłata z tytułu UoP to nie jest dywidenda.