Wpis z mikrobloga

@FELIX90: dokładnie, też tego do końca nie rozumiem. Wiem, że to poparcie jakiejś strony ale jednak, o ile nie będzie to na murach ambasady Rosyjskiej to jaki tego cel w Polsce? Nikogo to nie przekona przecież, nie zdemoralizuje wroga itp. W Rosji się o tym nie dowiedzą, a Polscy przecież wiedzą co się dzieje i jak jakiś Polak popiera ruskich to żadne grafiti go nie przekona.
  • Odpowiedz
Bo przez takich baranów przestrzeń publiczna w polsce wygląda jak chlew


@FELIX90: nie przez ludzi którzy piszą po ścianach, do nich należy może 10% odpowiedzialności za brzydotę, ogromnym problemem jest to że po 89 nikt nie raczył pomyśleć nad zajęciem się estetyką krajobrazu i panuje u nas afrykańska wolność w tej kwestii.

Rzygać mi się chce jak widzę te #!$%@? plandeki na starych płotach albo rynki w miastach powiatowych #!$%@? betonem
  • Odpowiedz
@ShineLow: tylko nieco inną sprawą jest konieczność remontu, bo elewacja jest już stara niż remontowanie jej, bo jakiś debil zasmarkał ścianę swoimi wysrywami.

ogromnym problemem jest to że po 89 nikt nie raczył pomyśleć nad zajęciem się estetyką krajobrazu


@ShineLow: rozumiem, że przed 89 o to ktoś niezwykle dbał?
  • Odpowiedz
rozumiem, że przed 89 o to ktoś niezwykle dbał?


@FELIX90: nic mi o tym nie wiadomo, było o wiele bardziej estetycznie głównie z powodu tego że nie bardzo było co reklamować. można oceniać PRL jak się chce ale jednak estetyka była o wiele wyższa i wszystko bardziej do siebie pasowało.

Remonty kamienic to swoją drogą, bo co ci po remoncie skoro zaraz przedsiębiorcy zasrają cały budynek szyldami i plandekami w 100
  • Odpowiedz
@Kempes: No, no no. Powoli. Tak jak całym sercem jestem przeciwko ruskim i stoję za broniąca się Ukrainą, taki właśnie szablon trochę mija się z historyczną prawdą. Gdyby zamiast nazistowskiej swastyki był np. sierp i młot czy jeszcze lepiej kacapska dwugłowa wrona to okey. A tak - mam mieszane uczucia. ¯\_(ツ)_/¯

  • Odpowiedz