Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam pytanie do niebieskich xD

Testowaliście jakoś swoje dziewczyny, narzeczone przed ślubem ? A do niebieskich, którzy nie są w związku małżeńskim, czy zrobiliby coś takiego i jeśli tak to w jaki sposób ?

Chodzi mi o to czy np sprawdzaliście czy są wierne i czy by was nie zdradziły jakby miały okazje z kimś ? Oprócz możliwości zdrady na jakich płaszczyznach można by je przetestować ?
Ostatnio czytałem na twitterze jakiegoś gościa redpillowca, który mówił, żeby potencjalną przyszłą żonę testować w różnych sytuacjach, aż do ślubu, żeby mieć jakąkolwiek pewność, że wybraliśmy dobrą partnerkę. Mi ostatnio przyszło do głowy, że jakbym miał narzeczoną to znalazłbym jakiegoś chada, który by próbował ją uwieść, przespać się z nią. W róznych sytuacjach, kiedy by była pijana lub trzeźwa. I wtedy by się okazało czy nam na niej chociaż trochę zależy.

Może to takie z dupy pytanie, ale ostatnio mi chodziło po głowie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co o tym sądzicie ?

#biologia #blackpill #bolecnaboku #dickpill #genetyka #logikarozowychpaskow #mokebe #p0lka #pieklomezczyzn #redpill #rozowepaski #samiecalfa #seks #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6221e1f1570e67d26620d951
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 21
potencjalną przyszłą żonę testować w różnych sytuacjach, aż do ślubu, żeby mieć jakąkolwiek pewność, że wybraliśmy dobrą partnerkę.


@AnonimoweMirkoWyznania: Prawdziwy " redpillowiec" nigdy nie bierze pod uwage slubu, bo to oslabienie swojej pozycji. Na slubie NIC nie zyskujesz, chyba ze panienka jest jakos wybitnie bogata, ale w Polsce nie liczylbym na to :P
Jezeli kobieta wymusza slub to wiedz ze cos sie dzieje i jezeli sie zlamiesz to pozniej bedzie tylko
L. : Jestem różowa, mam chłopaka którego kocham i zupełnie szczerze ze sobą jestem pewna, że w żadnej sytuacji nie zdradziłabym swojego faceta.
Jestem atrakcyjna i mężczyźni próbują mnie podrywać, wielu jest przystojnych i ma dobry zawód i td. To prawda, że podoba mi się to, bo utwierdza mnie w mojej atrakcyjności i czerpie z tego satysfakcję ale kręci mnie to, że żaden nie może mnie mieć, że tylko ten jeden mężczyzna,ktory
KonserwatywnaOsa: Mistrzu, nie da się kontrolować drugiej osoby w pełni. Nie jesteś w stanie poznać drugiej osoby w pełni, bo uniemożliwia Ci to subiektywizm ludzkiej percepcji rzeczywistości, a Ty mówisz o testowaniu drugiego człowieka. Ambitne, ale niewykonalne.
Jeśli zechce, to zdradzi się i w piętnaście minut. Zrobi to na zakupach, w pracy, na wyjeździe, gdziekolwiek i kiedykolwiek przyjdzie jej do głowy. Dodatkowo, kobiety są bardzo dobre w ukrywaniu tego, a o
@AnonimoweMirkoWyznania:
Szanse na to, że ktoś kogoś zdradzi w odpowiednich okolicznościach, czy to bo ktoś przestanie dbać o związek i bedziecie żyć z przyzwyczajenia/przywiązania, przez dziecko czy cokolwiek zamiast z uczucia, czy po kłótni, czy pod wpływem alkoholu, czy ktoś będzie atrakcyjniejszy od drugiej połówki szansa 1 na milion, czy cokolwiek, są na tyle wysokie, że myślę, że nie chciałbyś się o tym przekonać.
A nawet gdybyś sprawdził, to jedna sytuacja