Wpis z mikrobloga

@Morfi_pl: gdy sie oszczędza na powierzchni magazynowej i potem trzeba #!$%@?ć sie z towarem podczas przełądunku na sklep..

Niech te debile zaczną robote 1 godzine przed otwarciem sklepu i wtedy mogą sobie odpier... tą maniane, a nie kiedy sklep otwarty i ludzie chodzą po sklepie to zawalone działy paletami z nierozładowanym/rozpakowanym towarem.
  • Odpowiedz
  • 51
@Morfi_pl jak to w Polsce, musi dojść do tragedii, żeby coś z tym zrobić. Kiedyś, któraś paleta przewróci się na dziecko, będzie afera w tv i dopiero nagle wszyscy dostrzega problem.
  • Odpowiedz
Niech te debile zaczną robote 1 godzine przed otwarciem sklepu i wtedy mogą sobie odpier... tą maniane, a nie kiedy sklep otwarty i ludzie chodzą po sklepie to zawalone działy paletami z nierozładowanym/rozpakowanym towarem.


@Quassar: to jest wszystko za przyzwoleniem kierownictwa
  • Odpowiedz
  • 35
@typowy_lobuz mnie skutecznie leczą z zakupów. Od roku jestem tam może raz w miesiącu po jakaś #!$%@? bo to najbliższy sklep. Wolę jechać 4 km dalej do Lidla i Aldi niż kupować w tym chlewie.
Nie dość że cenowek nie ma, to jak są to i tak nie wiesz ile co kosztuje bo cenę masz za 15 sztuk i jak rozchylisz nogi i wysrasz ich kartę stonki z dupy.
  • Odpowiedz
patologiczna sieć sklepów, tylko u nich taki syf


@medievil: I tylko w biedrach jest problem z kasami samoobsługowymi. Jak się coś wywali, bo zła waga towaru czy coś (a co chwila się to zdarza) to trzeba czekać aż ktoś z łaską przyjdzie.
A w takim lidlu/kauflandzie/auchanie/leclercu? Cały czas są pracownicy specjalnie oddelegowani do pilnowania kas samoobsługowych.
  • Odpowiedz
Niech te debile zaczną robote 1 godzine przed otwarciem sklepu i wtedy mogą sobie odpier... tą maniane, a nie kiedy sklep otwarty i ludzie chodzą po sklepie to zawalone działy paletami z nierozładowanym/rozpakowanym towarem.


@Quassar: Pracowałam tam kiedyś i wyobraź sobie, że jak sklep jest otwarty od 7:00 to pracownicy przychodzą o 6:00. Poza tym jak sklep jest otwarty do 23:00 to pracownicy często wychodzą 1:00 - 2:00. Nie wiem
  • Odpowiedz