Wpis z mikrobloga

@thebestisyettocome: a czego się ukraincy spodziewali wybierając walkę? pytam poważnie i to pytanie zadaje wszystkim którzy tak kibicują wojnie i walce? czego się do cholery spodziewaliście? pistoletów na wodę? klapsów? rosja jak będzie chciała to ma tyle kacapów pod ręką że mogli by nimi strzelać z armat i mogli by doprowadzić do zalania ukrainy.
  • Odpowiedz
@alvaro1989 każdy kto przyklaskuje tej wojnie i mowi jakich to argumentów nie ma Putin zeby prowadzic wojne i straszyc atomowka jest odpowiedzialna za przyzwolenie dla takich scen jakie mamy tu, Moi drodzy możemy byc czarni żółci biali oliwkowi, ale jedno jest pewne, wojna to nic dobrego, nikt mi nie powie że pakt miedzy rosja usa ukraina i wielka brytania byl na tyle wazny ze zerwanie jakiegokolwiek punktu musial oznaczac wejscie zolnierzy rosyjskich
  • Odpowiedz
@tos-1_buratino: chcieli się dogadać? widzieli armię pod granicą która stała tam od? miesiąca? dwóch? to było jasne że nie mają żadnych szans żeby walczyć i jednocześnie nie ponosić żadnych ofiar, ukraincy się na to po prostu zgodzili i oni akurat nie narzekają nawet w tv robili z nimi wywiady i oni mówili że są na to przygotowani, dla nich to "norma"
  • Odpowiedz
@ciasteczkowy_otwur trudno mówić o dogadaniu się ze stroną, której warunkiem jest natychmiastowa kapitulacja, oddanie demokratycznie wybranej władzy, likwidacja armii i oddanie sporej części swojego kraju.
  • Odpowiedz
Na codzień jestem mało empatyczny i mam wyebane, ale jak widzę, że dzieci mają na starcie tak bardzo przesrane to łzy zaczynają mi oczy rozsadzać.


@ScarfaceJohnny: Do adopcji będzie wielu chętnych. Gorzej mają ci 4-12 lat co dobrze znają i pamiętają rodziców a do dorosłości mają daleko.
  • Odpowiedz